Перейти до змісту

Китайські USB-flash (поради/недоліки)


Рекомендовані повідомлення

наразі хочу придбати собі носій usb великої ємності. заглянув на китайські інтернет-магазини (а саме aliexpress) і знайшов досить непогані товари, які мене цікавлять.

для прикладу ось флешка, яка мене цікавить.

хтось може щось сказати про такі флешки, чи справді там є зазначений обсяг, яка швидкість???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво - ти ціни взагалі порівнював тут і там? невже є віра у те, що там все буде ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв я на алі флешку на 64 гб. Флешка тіпа кінгстон в меиалевому корпусі. комп показує 62 гб місця. кинув файли швидкість 1,5 мб. поьім швидкість піднялась але ті файли які перекидались на більшій швидкості не відображаються. Відкрив спір отримав гроші. навіть толком не знаю на скільки ту флешку можна забити. те що на неї закидається пару гіг то факт. але швидкість нульова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво - ти ціни взагалі порівнював тут і там? невже є віра у те, що там все буде ок?

олені є завжди,

і чужий досвід їх не вчить.... вважають себе найхитрішими,

ну успіхів їм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво - ти ціни взагалі порівнював тут і там? невже є віра у те, що там все буде ок?

ціни порівнював. якби все так добре знав то б і не писав тему!

вже краще ось таку http://ru.aliexpress...ommendVersion=1

сам купував таку? просто хочу знайти людину, яка може вже має досвід у цьому

Взяв я на алі флешку на 64 гб. Флешка тіпа кінгстон в меиалевому корпусі. комп показує 62 гб місця. кинув файли швидкість 1,5 мб. поьім швидкість піднялась але ті файли які перекидались на більшій швидкості не відображаються. Відкрив спір отримав гроші. навіть толком не знаю на скільки ту флешку можна забити. те що на неї закидається пару гіг то факт. але швидкість нульова.

ото я й хотів про це взнати.

а не розвели тут балаган.. для того й форум щоб обговорювати якісь теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам купував таку? просто хочу знайти людину, яка може вже має досвід у цьому

я схожий на оленя?

смайлик після моїх слів ні на які думки не наштовхує?

в найкращому випадку отримаєш флешку на 1Г (або й меншу), в найгіршому - шматок пластику

ото я й хотів про це взнати.

а не розвели тут балаган.. для того й форум щоб обговорювати якісь теми.

ця тема не одноразово піднімалась в на борді, про інтернет я взагалі мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...