Перейти до змісту

Допоможіть пофарбувати залізяки фарбою RAL


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Вирішив побути господарем і самостійно скласти столика на кухню. Для цього купив готову опору для столу, але в потрібному мені кольорі не було - тож взяв нефарбовану. Тепер виникла потреба пофарбувати дві залізяки двома фарбами (кольори RAL 1001 і 9001).

Ніколи не мав з таким справу, тож навіть не знаю, з якого боку підходити.

Спершу звернувся до чудової форумчанки lanima, яка фарбує автомобілі, вона погодилася допомогти.

Але спало на думку, що, можливо, дешевше буде купити не автомобільну порошкову фарбу, а пофарбувати самому якоюсь фарбою-емаллю?

Тому питання:

1. Як правильно пофарбувати нефарбовану залізяку?

2. Чи можна в Луцьку купити емаль для металу та кольорувати її в кольори RAL?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь тут була тема, чоловік фарбує автомобільні диски порошковою фарбою - думаб основа столу не буде дорого коштувати.

тим більше що порошкова фарба значно стійкіша до пошкоджень (типу ногами в тапочках наступити на ніжку чи табуреткою стукнути опору) ніж емаль.

я за порошкову фарбу (в цьому випадку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автомобільну порошкову фарбу

це ж поліефірні фарби? порошкову запікати потрібно.

чи

автомобільну порошкову фарбу

це та сама порошкова з розчинником?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь тут була тема, чоловік фарбує автомобільні диски порошковою фарбою

Тему не знайшов :(

Зате знайшов інші теми, де обговорювалося, що після порошкової фарби треба виріб лакувати. А це ще додаткові витрати :(

це ж поліефірні фарби? порошкову запікати потрібно.

чи це та сама порошкова з розчинником?

Та я без поняття... я коли говорив з lanima, то не виясняв усіх цих моментів, і за лакування не говорив. А коли трохи почитав інтернету - то подумав, що може простіше емаллю пофарбувати. І колір буде, і "блищатиме", мов полаковане :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порошкова фарба значно стійкіша до пошкоджень

як сказати... зайдіть подивіться в супермаркета на полиці, всі вони затерті, а з часом фарба просто знімається.

але те що вони стійкіші так. порошкова краще. (та що запечена в печі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все-таки, в Луцьку є магазини, де можуть закольорувати емаль для металу у колір RAL?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все-таки, в Луцьку є магазини, де можуть закольорувати емаль для металу у колір RAL?

В магазині Будмастер на рівненській, я сам бачив каталог з кольорами якоїсь фірми, виробника фарби на поліефірній основі (не плутати з синтетикою чи акриловою, яка використовується в автомобільній покрасці) вона надміцна, нереально подряпати. Не знаю за кольори RAL але можливо щось можна підібрати і замовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після порошкової нічого не потрібно робити, то як лазерний прінтер: фарба (порошок) наноситься на виріб, потім в пічку (порядка 200градусів) і готово - можем зустрітись і подивишся мої диски на автівці.

де я робив - вул.звязківців (біля цвинтара) там навпроти заїзду в таксопарк є бокси - от в останньому праворуч таке роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я й не наважився сам фарбувати. Але знайшов в неті сайт. Подзвонив, передав залізячки - і мені їх гарно пофарбували. Ціна питання 120 грн., при ціні десь 80 грн. за квадратний метр, в т.ч. ціна фарби. Кому треба буде - рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...