Перейти до змісту

ДТП, страхова, знос авто і що далі?


myhajlyk

Рекомендовані повідомлення

Всім доброї ночі. Треба порада.

В грудні 2014 було дтп. мені пошкодили авто. страхова оцінила в 15000 грн. 5000 - робота, 10000 грн - запчастини. Так як авто більше 8 років - -70% амортизації = 3000грн. Разом до виплати - 8000 грн. Розрахунки велись по курсу евро- 17.11 грн.

По факту . Сьогодні впали на рахунок 7500 грн. 500 грн франшиза, яку мені не доплатили. Грошей 8000 грн. ще в грудні 2014 не хватало, щоб відремонкувати моє авто, а тепер я взагалі мовчу.

Винуватець - юр. особа.

Що робити, куди рипнутись, чи не рипатись? Можливо в когось є досвід такої ситуації. Можливо хтось займеться моєю справою(за винагороду).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба звертатися з позовом др юридичної особи. Головне - щоб доеументи були в порядку, якщо щось вже ремонтувалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

апну тему. Позовна заява написана, зареєстрована в суді. Буду чекати.

П.С. Станом на 16.02.15р. вартість ремонту мого авто майже 40000 грн. от засада... Далі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка страхова? хто робив оцінку? опишіть все в деталях, бо виглядає все досить дивно. "пошкодили авто" і ремонт в 40000 гр якось не звучить... бо це вже серйозні дуже пошкодження.

у мене в вересні було серйозне дтп, машині якраз "виповнилось 8 років" і все одно оцінка і виплата з запасом покрили витрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страхова винуватця - княжа. Вони в грудні 2014 оцінили ремонт авто в 15000 грн. Згідно закону - 90 днів на виплату, а ще згідно закону амортизація. Я пропонував тому водійові вирішити питання не відходя від каси, він відмовив. Передзвонивши в той самй день багато шротів приблизна вартість деталей+ робота становили до 9000 грн. грошей на відновлення авто не було. Відповідно чекав виплати. Поки чекав -доляр - 30. на шрот не хватає, поїхав на Рено сервіс. Провели вони дефектовку. ціна питання майже 40 тис. станом на 16.02. На сьогодні 26,02 це ще більше.

З подачі Ярчіка, ще проконсультувався з адвокатом, було вирішено подавати на суд і стягувати різницю виплачено страховою і треба для ремонту.

П.С. Як вияснилось, тобто не всі просто в курсі, що поліс цивілки не покриває повністю!!! збитки. Ще є куча всяких ххх і ууу. Іншими словами - це так сказать "допомога" страхової у вирішенні певного випадку, але не гарантія того що все буде тіпа " в мене страховка і мені по-барабану"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви самі собі суперечите. в грудні - вартість матеріалів і роботи 9000 гр а через два місяці уже 40000 В нас долар з грудня в 4 рази виріс? щось не чув. Якщо Ви хочете максимум отримати вигоди, із ситуації що сталась, то я Вас трішки розчарую, при розгляді знову ж таки будуть використані експертизи які використовувались при визначенні збитку страховою і вони будуть не сильно відрізнятись від суми в першому повідомленні.

А за княжу я чув непогані відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви самі собі суперечите. в грудні - вартість матеріалів і роботи 9000 гр а через два місяці уже 40000 В нас долар з грудня в 4 рази виріс? щось не чув. Якщо Ви хочете максимум отримати вигоди, із ситуації що сталась, то я Вас трішки розчарую, при розгляді знову ж таки будуть використані експертизи які використовувались при визначенні збитку страховою і вони будуть не сильно відрізнятись від суми в першому повідомленні.

А за княжу я чув непогані відгуки.

Читай уважно!, там написано що 9000 по шротовським цінам, а 40000 по рено сервісу!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vrm, добре що у вас не було дтп і проблем з виплатами.

Питання №1 - коливання курсу. Якщо курс сильно скочив, то страхова має покрити різницю між розрахунками на певну дату і датою виплати.

Питання №2 - стару машину страхова рахує по певному зносу (чим старіше, тим меньший відсоток запчастин оплачують). а те, що машина і далі не на ходу нікого не цікавить. Ось цю різницю і має оплатити винуватець.

А з цими амортизаціями взагалі дивні ситуації виходять: мені на стоянці побили фару і поламали бампер. Якого жуя страхова нараховує знос бампера і фари???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vrm, добре що у вас не було дтп і проблем з виплатами.

Читайте уважно мої пости вище!

Зрозумійте, страхова компанія не є благодійною організацією але і водночас не придумує цін з потолка! Є незалежна експертиза де визначається які деталі підлягають заміні а які йдуть під відновлення

Якщо є норма для машин старіше 8 років вартість деталі мінус 70 процентів то це не зпроста

наведу свій приклад у мене під заміну двері і стійка кузова, а вся інша бочина - підлягає ремонту.

двері нові по каталогу на той час 7500 гр, їх в калькуляції порахували за 2250 (30%) я їх на шроті в своєму кольорі з доставкою купив за 1500 гр. (це середня ціна, а не якась шара)

Відновлення визначається як сукупність всіх операцій вартість яких в нормогодинах і тарифна сітка взята не з прайсу гаражних майстрів а середня вартість сто.

Якщо страхова затягнула з виплатами (90днів), чи занизила вартість робіт то апелювати потрібно саме до неї. Зміна курсу за якого неможливо вкластись в ту суму теж повинна лежати на їх плечах, але це треба читати договір осаго

Читай уважно!, там написано що 9000 по шротовським цінам, а 40000 по рено сервісу!!!!

Я читати вмію. Шрот - це продаж б/в запчастин, сто автосалону рено - це продаж нових запчастин і весь комплекс робіт

Питання: в якому місці можна порівняти перше з другим? Звісно страхова не компенсовує вартість нових запчастин і ремонту на одному з найдорожчих сервісів. І ще питання що та ж вартість в грудні на реносервісі була наближеною до 40 ніж до 9 тисяч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли страхова проводила калькуляцію курс євро у неї в базі був який? правильно 17 грн з копійками (тобто НБУ), а по факту 22 грн. я не знаю звідки та княжа брала ті ціни, всі страхові працюють по одній і тій же програмі, але мене як власника авто цікавить лиш одне - відремонтувати авто, тобто повернути його хоча б до того самого стану який був. Я ж нікого не просив в мене в"їжджати.

Питання №1 Питання №2

1- це нікого не хвилює, страхова діє згідно закону та якихось всвоїх положень та інструкцій. я так думаю позов нічого не дасть.

2 - так і виходить, шо якшо значні пошкодження , стара машина і винуватець бідна людина, то все на що можна розраховувати - це велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання: в якому місці можна порівняти перше з другим? Звісно страхова не компенсовує вартість нових запчастин і ремонту на одному з найдорожчих сервісів. І ще питання що та ж вартість в грудні на реносервісі була наближеною до 40 ніж до 9 тисяч

Порівняти я так думаю можна в незалежних експертів, які ж працюють на ці самі страхові, а вартісь хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Зрозумійте, страхова компанія не є благодійною організацією але і водночас не придумує цін з потолка!

Я сім років пропрацював в страховій коспанії ;)

Перекрити експертизу страхової можна тільки іншою експертизою, проведеною на час виплати відшкодування (не приймаючи відшкодування з аргументацією недооцінки ремонту, що зараз поголовно, через стрибки курсу)

Ще одне питання - європротоколи. Якщо з постановою суду ще можна подавати додатковий прозов про відшкодування різниці між збитками і тим, що нарахували, то з європротоколом таке проходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

апну. Було перше засідання суду. Відповідач зовсім не орієнтується у справі. Путає все, що можна спутати.... Короче, неук. Не знаю, як там це називається в суддівській практиці, відповідач подав клопотання про притягнення до співвідповідальності страхову, яке було задоволено. Поки якось так... Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...