Перейти до змісту

Робота (для тих, хто має акаунти на українських інтернет-аукціонах)


drozl

Рекомендовані повідомлення

Суть - виставляти на продаж товари з певних західних інет-аукціонів. Процент прибутку і групу товарів визначаєте ви самі, а доставка товару замовнику - наша робота.

По-суті мова йдеться про "прокладку" між західними і нашими аукціонами, де різниця цін, в силу певних причин, може досягати 500%.

Думаю, ви розумієте, що витрачаючи годину - дві в день можна заробляти кілька тисяч грн., і не ходити на роботу взагалі ;) (можна і значно більше, але тоді - зайнятість фуллтайм)

Схема, подробиці - при особистому спілкуванні. Якщо немає репутації на Аукро - розповім, як заробити "з нуля", це не складно.

Всі чесно, це не кидок і не набір в мережу кидал, побачите самі (ПІБ своє не приховую, в разі чого - пробивається по соціалкам, я відповідаю і там)

В процесі від вас потрібно буде заповнити анткету.

Питання - в ПП, або скайп: HerrFather

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От блін, дістали, ладно :)

1. Є клієнт

2. "Крутиш" клієнта на передоплату 30%

3. Отримуєш кошти, або платиш човнику сам, якщо впевнений, що клієнт не пропаде)

4. Ссилку - поляку (копію- мені)

5. Поляк - отримує товар з Аллегро, перевіряє, чи він справний і відповідає заявленому

6. Човник привозить (~два дні)

7. Він-же - відправляє на НП, ТТН - тобі

8. ТТН-клієнту, доставка (1 день)

9. Клієнт отримує товар, платить повну суму, гроші приходять човнику (1 день)

10. Човник відправляє 70% +накрутка тобі на Приват

Комісія системи - 14% (тре враховувати). 10% беруть човники з поляком, це норм, бо вони платять і возять. 2% +20 грн - НП (наложка). Решта - накладні витрати ;)

В разі, якщо клієнт товар не приймає - човник передає мені, я виставляю на тому-ж Аукро чи OLX .Надіюсь це будуть поодинокі випадки :)

Схема (для наочності):

Skhema_polsha.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав товар виставив. В тебе тут купили. там товар теж вже не продають. виходить фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работать надо, а не фігньой страдать ;)

99% наших опасений НИКОГДА не сбудуться (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропонуй іншу схему (в якій нікому не вигідно нікого намахувати), я з задоволенням послухаю! :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна через вас просто з Аллегро купити для себе чи знову ж для себе на перепродаж? Знайшов ліквідний товар, купив через вас (ціна алегро+14%). А далі хочеш соли, хочеш продавай на аукро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...