Перейти до змісту

Шукаю напівавтоматичні обв’язувальні машини моделей TP-201, TP-202, TP-202L і TP-203 виробництва фірми TRANSPAK, або аналоги


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Потрібен один із таких пакувальних приладів:

http://westpack.com.ua/po_om.html

Бажано б/у в робочому стані, можна новий, але за адекватною ціною.

Коли $ був по 14 то ціна на них була в районі 5-6тис.грн за новий, зараз $ по 19.8 (+/-) і за нього вже 13-14 тис.просять, розумію що подорожало, але ж не більш ніж у два рази, долар же не по 28.

Пакуватися будуть меблі запаковані в картон. Хто володіє будь-якою інформацією буду вдясний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь такими майже щодень, півроку цілодобової роботи(24год.) для них норма, моделі відмінностей немають, швидкість ширина та сила натягу та сама.

різниця лише у розмірах, "меншу" можна поставити на пелети і все.

колись тримав у руках ось таке чудо на акумуляторі, тягне не слабше, цін незнаю....

STB_70_Logistic_6.jpg80a113ac68d47fe9f5279b24ef66992f.jpg

або ось 9900грн. від мережі, можна брати з собою... http://kozakplus.com/shop/ua/product/strapping-device-zp20-12/

zp20-12_b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю ручний, на металевих скобах. Натяжку робить класну, швидко, поактично, універсально, не потрібно ні живлення, ні особливих навичок, поламати нереально.

Мені ж потрібен такий от стіл, для того щоб розмістити на ньому частину нелегенької та доволі великої коробки. Коробка буде лежати на обертальному столі (центр коробки розміщатиметься на столєшніці обертального стола), края коробки, котрі треба буде обв'язувати виступатимуть за межі обертального стола і лягатимуть на стіл обв'язувальний (на фото), котрий зробить свою справу з 2х сторін коробки.

Ручний підходить для нестандартних ситуацій, для різноформенних вантажів тощо, швидкості він не забезпесить.

post-9398-0-25629900-1420713850_thumb.pn

post-9398-0-52276900-1420713864_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...