Перейти до змісту

Електронні сигарети, де в Луцьку?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...

Не зустрічав, замовляв через ОЛХ, прислали не робочу, відпоавив назад, не оплачував.

Будьте уважні при замовленні, з Китаю в Україну привезли велику партію неробочих ел.сигарет та кальянів, тепер через нет тюхають зламки. Оплату проводьте після отримання та перевірки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зустрічав, замовляв через ОЛХ, прислали не робочу, відпоавив назад, не оплачував.

Будьте уважні при замовленні, з Китаю в Україну привезли велику партію неробочих ел.сигарет та кальянів, тепер через нет тюхають зламки. Оплату проводьте після отримання та перевірки.

:) Й де пише про велику партію неробочих ? Вид тип, склад набору ? Майже можу поспорити, що ви просто не включили вашу сигарету :) В багатьох випадках сигарети приходять вимкнені, щоб включити треба пьять раз швидко нажати на кнопку (сам таку отримував колись), але ж то треба знати, простіше сказати, що неробоча й в Україну привезли велику партію неробочих ел. сигарет. А нахіба ? Чисто логічно ? Всі ж назад повернуть, нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зустрічав, замовляв через ОЛХ, прислали не робочу, відпоавив назад, не оплачував.

Будьте уважні при замовленні, з Китаю в Україну привезли велику партію неробочих ел.сигарет та кальянів, тепер через нет тюхають зламки. Оплату проводьте після отримання та перевірки.

:) Й де пише про велику партію неробочих ? Вид тип, склад набору ? Майже можу поспорити, що ви просто не включили вашу сигарету :) В багатьох випадках сигарети приходять вимкнені, щоб включити треба пьять раз швидко нажати на кнопку (сам таку отримував колись), але ж то треба знати, простіше сказати, що неробоча й в Україну привезли велику партію неробочих ел. сигарет. А нахіба ? Чисто логічно ? Всі ж назад повернуть, нє ?

Там не так все просто. Я звичайно не експерт в цьому ділі, але запустити то не проблема. Так, клацав його багато разів, зажимав кнопку і.т.д. потім перевірив батарею, виявилась повністю розряджена, взяв нову батарею з відповідними характеристиками, зробив усе згідно вказівок продавця котрий був на телефоні, потім переглянув відео де детально всі нюанси. Ні, не вмикається. Перепробував все. Продавець сказав що все нормально, просто треба 30 хв. розкурювати його. Як його розкурювати коли нагрівальний елемент при тесті трьох різних батарей (передбачених, тобіш 2 було у комплекті, третю аналогічну 100% заряджену взяв з собою) не працював. Де він розташований та як перевірити що він працює теж вкурсі.

Тепер щодо партії брачних виробів. При спробі замовити інший такий пристрій я поцікавився у продавців щодо свого замовлення у попередніх реалізаторів, вони повідомили що таке буває дуже часто, сказали що мол так і так, приїжджають партії з браками і щоб не залишати їх собі, недобросовісні продавці розтюхують всім підряд, вот, але в них точно такого нема, бла, бла, бла. але другий раз не ризикнув, на ті гроші нормального альфакера та вугілля для своїх кальянів замовив, по-старінке дую :)

Я собі такий замовляв: (чи саме в цього продавця то не пам'ятаю)

http://olx.ua/i2/chernovtsy/obyavlenie/moschnyy-elektronnyy-kalyan-k100-2-batarei-900-i-2000-mah-tsvet-chernyy-IDb9oqz.html

Доречі, MANJAK11, у тебе ж, якщо не помиляюсь, ел.сигарета з модом, тк сказать дороблена, можливо підскажеш варіант ел.еальяну щоб тягнувся легко, диму багато, батарея потужна і не на дорогих картріджах, а щоб заливати заправки/ароматозатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі такий замовляв: (чи саме в цього продавця то не пам'ятаю)

http://olx.ua/i2/che...yy-IDb9oqz.html

Доречі, MANJAK11, у тебе ж, якщо не помиляюсь, ел.сигарета з модом, тк сказать дороблена, можливо підскажеш варіант ел.еальяну щоб тягнувся легко, диму багато, батарея потужна і не на дорогих картріджах, а щоб заливати заправки/ароматозатори.

такий то який ? по посиланню корисної інфи, крім ємності батарей, НОЛЬ, ні фото ( отой кусок мутної фігні не рахуєтся), ні назви, ні виробника. Про электронні кальяни я взагалі не в курсі, бо ЖОДНОГО вживу не бачив, особливо про їх існування й не чув, погуглив, якісь там є вже ніби, але то поверхнева й непотрібна для мене інфа. По поводу щось радити, то приблизно з серії, якби я в тебе просив порадити деревообробний станок, тобто коли хоч більш меньш не вивчиш мат часть, всі поради недоцільні. Ну толку, ну раджу я тобі, якщо тобі не електронний кальян, а електронну сигарету треба - Є Бак + Проварі, крепко то тобі допомогло ? Питань зьявляєтся набагато більше ніж відповідей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю, за три з половиною роки активного користування електронною сигаретою, ще НІРАЗУ не чув аж про цілу партію браку, да бувають не якісні, да бувають недовговічні, но щоб ВСІ ізначально неробочі, непоніма. Ну заїхала б партія неробочих телевізорів і далі що ? Як їх розпихувати ? Кому ? Й тим більше як їх потім продати, хоч кому небуть хоч за якусь ціну ? Воно ж не робоче. Знову ж таки, є відповідна тема на борді, там є ссилки на нормальний форум й нормальні магазини й просто продавці, так нє, обовьязково треба лізти в клоаку типу ОЛХ, тим більше не знаючи принципів роботи й основних составляючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...