Перейти до змісту

Встановити ukr чи rus мову на LG Optimus G Pro E980


Рекомендовані повідомлення

LG Optimus G Pro E980 зі штатів, розлочений під наші оператори, немає слов'янської мови.

Хто в темі, чи можна самому встановити без перепрошивки?

андроід 4.4.2

baseband APQ8064/MDM9x15M

kernel version 3.4.0

software E98020g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без прошивки - тільки програмами MoreLocale або Locale_Select - і то не завжди допомагає.

А так потрібно прошивати, можливо тільки кастом є з нашими мовами - потрібно гуглити.

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=463279&view=findpost&p=25544441

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки вартує послуга прошивки? чи можна і самому зробити? я в смислі, скачати софт, підключити тел. і прошити.

чи там потрібні якісь танці з бубнами??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки вартує послуга прошивки? чи можна і самому зробити? я в смислі, скачати софт, підключити тел. і прошити.

чи там потрібні якісь танці з бубнами??

Тобі flashmax дав посилання і там все ясно розписано, зайди і почитай, питання самі собою розсосуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MoreLocale або Locale_Select - не стартануть на 4.4.2 без рута

тому, таким макаром якщо йти, то рут потрібен однозначно, а людина яка з не в темі, має мніго шансів закірпичити апарат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MoreLocale або Locale_Select - не стартануть на 4.4.2 без рута

тому, таким макаром якщо йти, то рут потрібен однозначно, а людина яка з не в темі, має мніго шансів закірпичити апарат :)

якщо закірпічить таки то знову на 4pda і читати уважніше як що і дочого та в якій послідовності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тут немає чувака, щоб це зробив за помірну плату?) бо почав читати фопда і стало ясно, що треба трохи часу, з яким не дуже зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь недавно і я писав і ще багато інших у такій же темі,

глянь там все і знайдеш

п.с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти якщо хоть на мінімальному рівні розумієш компютер то краще ший сам гроші зекономиш все на 4пда росписано )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рут зробив, але морелокале не пішла... адб не ставив, бо зараз на робочому компі і не можу від адміна запускати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті зламав)) переклад не повний + поставив нашу клаву, наразі бавлюся) всім дякую і лайки поставив

на черзі танці з прошивкою, почитав трохи, вроді не складно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на черзі танці з прошивкою, почитав трохи, вроді не складно...

про всяк випадок, роби бекап імею та інших системних даних, в разі чого буде куди відкотитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також якщо маєш рекавері то час від часу теж роби бекап) але чесно кажучи я б краще прошив новою прошивкою з нашою мовою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...