chicco9 Опубліковано 5 Грудня, 2014 в 15:28 #1 Опубліковано 5 Грудня, 2014 в 15:28 Всі привіт, виникла проблемка. Ось робив бекап (клонування) системного розділу HDD Акронісом, Клонувало на диск з важливими робочими файлами в ітозі всі файли, що були замінились копіюю диску з Windows. Як і чім відновить файли ?
tys4a Опубліковано 5 Грудня, 2014 в 15:43 #2 Опубліковано 5 Грудня, 2014 в 15:43 ІМХО, то кінець. Якби просто затерти або форматнути- пів біди, коли поверх записано, шось толком відновити дуже проблематично
Lisovic Опубліковано 5 Грудня, 2014 в 15:43 #3 Опубліковано 5 Грудня, 2014 в 15:43 Щось не дуже зрозумів проблему, але якщо сектокри в яких містились важливі данні перезаписались, то все, відновити вже не вийде.Якщо тільки перезаписало MFT, а реально сектора нетронуті, то можна відновити за допомогою r-studio, чи їй подібними програмами.
Riddleman Опубліковано 6 Грудня, 2014 в 12:46 #4 Опубліковано 6 Грудня, 2014 в 12:46 Якщо ви видалили дані і поверх них записали оцей образ, то торба. Але якщо просто переписали образ поверх даних, то шанс є. Спробуйте програму типу Handy recovery або щось подібне (майте на увазі, на локальний диск з якого відоновлюєте нічого неможна записувати).
Nick85 Опубліковано 6 Грудня, 2014 в 13:16 #5 Опубліковано 6 Грудня, 2014 в 13:16 я собi роблю бекап а не клон. у мене файл .tib лежить на диску з важливими файлами. а файли не тронуто.
Sirgo Опубліковано 6 Грудня, 2014 в 13:20 #6 Опубліковано 6 Грудня, 2014 в 13:20 Відповів у ПП . Наберіть, поясніть проблему. Займається професійно відновленням даних.
pasha1207 Опубліковано 9 Грудня, 2014 в 11:51 #7 Опубліковано 9 Грудня, 2014 в 11:51 Програмка r.saver - відновив 60gb інформації.
chicco9 Опубліковано 9 Грудня, 2014 в 12:48 Автор #8 Опубліковано 9 Грудня, 2014 в 12:48 всім привіт, вчора завезли умільцу з борда на відновлення 2ТБ. Про результати відпишусь якщо комусь цікаво звісно.
chicco9 Опубліковано 12 Грудня, 2014 в 12:38 Автор #10 Опубліковано 12 Грудня, 2014 в 12:38 в моэму hdd невдалося відновить( 3-4 прогами парсили + майстер недопоміг. Прийшлось форматувать
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.