Перейти до змісту

Продам 2-км квартиру по вул. Загородня. 3-й поверх


inna8919com

Рекомендовані повідомлення

Продам 2-кімнатну квартиру. Район 22-ї школи. Вул. Загородня 2. Поруч парковка, школа, дит. лікарня. Перевагою квартири є зручне місце розташування. 3-й поверх. Всі вікна виходять на одну сторону - цілий день в квартирі сонце.

Частково ремонт.

Є дві кладовки на поверсі, одна ділиться між двома квартирами, інша між чотирьма.

Квартира від власника.

Ціна 40 000 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тел. 0502335572

Обмін цікавить, але на простеньку квартиру +доплата 20 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Простенька квартира" у Вашому розумінні з якою ринковою ціною має бути, якщо Ви просите таку доплату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна квартира в цеглі і тепла. На Відродження. Вона може бути без ремонту, маленької площі. Може бути малосімейка, але зі своїм с/в і кухнею. Орієнтуємось купити 2 квартири по 20 000 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років десь так 8 тому назад ця темка точно була б актуальна.

P.S. Якщо моя пропозиція Вас зацікавить - звертайтесь. Доплата до 8к у.о.

P.S.S. Напишіть хоч характеристики квартири. Квадратура, планування, як зроблений частковий ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загальна площа 47 м. Кухня велика. Детальний план і точну площу скину завтра.

Сусіди - казка. Всі живуть виключно своїм життям. В основному люди до 55-60 з дітьми 20-30 років.

З ремонту: на кухні плитка на підлозі, стіни венеціанка, біля кухонного гарнітуру - декоративна штукатурка (гугл каже, що називається боларс), ванна - плитка. Зал - вирівняні білі стіни та потолок.

Вся столярка стара, тільки м/п вікно в кухні та залі.

Опалення загальне, але реально тепло, батереї великі і постійно гарячі. Вода є і вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидаю план. Якість фото вже яка є, вибачайте.

Кухня 7,7 кв.м

Кімната 15,6 та 11,3 кв.м.

С/в роздільний.

Балкон 2,6 кв.м.

post-17531-0-84768100-1417804877_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам 2-кімнатну квартиру. Район 22-ї школи. Вул. Загородня 2. Поруч парковка, школа, дит. лікарня. Перевагою квартири є зручне місце розташування. 3-й поверх. Всі вікна виходять на одну сторону - цілий день в квартирі сонце.

Частково ремонт.

Є дві кладовки на поверсі, одна ділиться між двома квартирами, інша між чотирьма.

Квартира від власника.

Ціна 40 000 у.о.

Я собі купив би 71 м_2 з вистотою стелі 2,8, утепленими стінами, індивідуальним опаленням і т.д.... і ціна менша

http://est.ua/ua/10261515/

P.S. Доречі сайт новобудови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хазяїн барін. Бери і купуй.

Ми розраховуємо на людей,які цінять вторинний ринок і зручну інфраструктуру!

П.С. Для початку поцікався, чи там залишились вільні квартири, і чи на момент здачі будинку ціна відповідає тій, що пишеш ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, чому всі ставлять цю казковуоселю в приклад. З такими цінами, ще й привязаними в USD це жесть, покажіть мені когось хто купить там квартиру за таку ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що ціну, яку вказала ТС є "занебесною". Площа не велика, ремонту немає. За що такі гроші давати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jaguar-35769, ну я ж не заставляю тебе давати мені гроші, та ще й ні за що.

Я продаю, відповідно вважаю повідомити за потрібне потенційних покупців. Моя ціна така. Не підходить тобі - підійде комусь іншому. А підійде вона однозначно, бо в квартирі тепло, чисто і тихо - основні критерії. А ремонт - то діло кожного особисто. Якби в мене був супер євро в яскравих кольорах,які тебе напрягали б, - ти всеодно робив би ремонт.

До речі, моніторила за останні декілька днів ринок малосімейок, заходила в декілька квартир. Таке страхіття продають...а ціна 23-25 к. При цьому площа не перевищує 25 кв.м. Відповідно, в основному, люди оцінюють вторинний ринок біля 1000 у.о. за кв.м., тоді як я за свої охайні 47 поставила ціну 40. Як бонус додається під’їзд з 4-х квартир на поверсі в чудовому стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...