Перейти до змісту

World of Tanks Blitz


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

я в темі про танки кидав ссилку на 4PDA, там є все що треба, головне не лінуйтесь почитати :), на різні корчі. У мене такі ж характеристики як у Lerov, запустив просто побачити як воно ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановлювавлось довго, але мій корчик GT-S7710 навіть зміг показати картинку :). Правда на картах немає трави, все чорне, фпс 25-30. Гра не сподобалась - вона для восьминогів... видалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Google Nexus 2012 потянув нормально але гра мені не сподобалось, дуже не зручно ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер можна буде збиратися на пиво і ракувати взводом на мобілках =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, хіба бокала після пятого, коли виросте по 10 пальців на руках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут качайте апк з різною графікою.

http://pdalife.ru/world-of-tanks-blitz-android-a9747.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свого часу трохи погрався на iphone 4s wot blitz. але об'єктивно, в них є надто сильний конкурент-tank domination, який і вийшов НАБАГАТО раніше (років два тому) і в плані графіки НАБАГАТО достойніше і керування НАБАГАТО зручніше. вибір танків (в тому числі БТР-ів) набагато цікавіший-переважно сучасні екземпляри, а не мс1 і решта корчів. до речі, пробой в танк домінейшен зроблений грамотніше, приблизно на тому ж рівні, що у ВОТ на комп'ютері-корма слабенька, боки так собі, лоб пробивається тільки в НЛД, а башня не пробивається майже ніяк взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

https://www.microsoft.com/ru-ru/store/games/world-of-tanks-blitz/9nblggh202h8

 

 

В кого віндовс 10   можна грати з компа

 

 

Гравці з клавами і мишами   грають  окремо від гравців  з  сенсорним управлінням --- потрапляють в різні черги боїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...