Перейти до змісту

Не працює клавіатура ноутбука


Рекомендовані повідомлення

Привіт. Проблема така:

Ноутбук Lenovo N581, спочатку глючив тачпад, потім клавіатура - при ввімкненні ПК одразу друкує букву "u", спочатку можна було це перервати Escape і далі працювати, хоча із глюками, потім клавіатура перестала реагувати взагалі. Тачпад тепер теж не працює взагалі. Якщо підєднати зовн. мишку - то вона працює норм. і віртуальною клавою можна користуватись без проблем. На віруси перевірив - нема. в БІОС зайти не можу - не реагує клавіатура. Я відключив шлейф клави від материнки,- при загрузці стало все норм., ніяких глюків, хоча тачпад і далі не працює. В диспетчері пристроїв ніяких проблем не замічено.

Треба міняти клавіатуру?шлейф? як бути з тачпадом?, можливо із-за нього полетіла клавіатура?

Буду вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клава або залита або щось інше, знімай клаву,

якщо залив то розбери і глянь чи нічого не протікло на плату бу буде дорогий ремонт, якщо недавно протікло - розбираєш і спиртом відмиваєш до блиску

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Klava ne zalita, chitajte persche povidomlennia:

"Я відключив шлейф клави від материнки,- при загрузці стало все норм., ніяких глюків, хоча тачпад і далі не працює. Треба міняти клавіатуру?шлейф? як бути з тачпадом?, можливо із-за нього полетіла клавіатура?"

Буду вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість то підключіть usb-клаву. Гляньте як буде вести себе ноут. І чи при користуванні usb-портами не було замічено якихось глюків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість то підключіть usb-клаву. Гляньте як буде вести себе ноут. І чи при користуванні usb-портами не було замічено якихось глюків?

Glukiv cherez USB nema.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було подібне, але з асусом. Клава самовільно деяки кнопки натискала, вирішилсь заміною. Правда тач працював.

Можливо було якесь попаданя вологи всетаки. Хтось ще працює за ноутом крім вас?

Ви но розпитайте краще ...

436722_main.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тачпади теж міняються.

Klava ne zalita, chitajte persche povidomlennia:

"Я відключив шлейф клави від материнки,- при загрузці стало все норм., ніяких глюків, хоча тачпад і далі не працює. Треба міняти клавіатуру?шлейф? як бути з тачпадом?, можливо із-за нього полетіла клавіатура?"

Буду вдячний за допомогу.

я читав "persche povidomlennia", але про те, що клава не залита, там не написано, правда ж? ;)

Те, що ти відключав шлейф клави і зникали глюки якраз і підтверджує, що пошкоджена клава. Розбирати клаву - ти ж не розбирав?!

image_topic.jpg39.jpg

Найчастіше такі пошкодження стаються від потрапляння рідини всередину між плівки клавіатури. Рідина замикає напиленні доріжки, і клава починає глючити. Наприклад так, як в твоєму випадку - безперервно спрацьовує одна чи декілька кнопок. Коли спрацьовує якась "буквенно-циферна" кнопка - ти бачиш це, а якщо закоротило якусь з функціональних кнопок ("еФки", наприклад), то це ти бачиш як незрозумілі глюки...

Найгірше те, що це починають помічати вже тоді, коли тонке напилення тих доріжок вже окислилось і, так би мовити, "з'їлось", "розчинилось"... Відновити їх вже непросто. А враховуючи ще й конкретний гемор з самим тільки розбиранням/збиранням ноутбучної клави, то взагалі "мартишкін труд". Я таке не ремонтую, а відразу заміняю.

Нова клавіатура вартує порядку 200-400 грн. Якщо все ж таки сумніваєшся, сходи з тим ноутом в будь-яку майстерню, де ремонтують ноути, попитай, може якраз є такий на ремонті - тобі підкинуть і перевіриш.

Тачпад... ну... теж може бути теж саме... Цілком імовірно, що залите було і те, і те... Ну але якщо вже точно не заливалось, то тоді це заміна моста... Я б, в такому випадку, певно, просто перейшов би на зовнішню клаву і мишку... Благо зараз їх є на "любой капріз", і бездротові, і гнучкі, і...

....але... якщо б це був міст, то глюки, найімовірніше, залишалися б і при відключеному шлейфі... Тому, на мою думку, 99,9% залита клава і тачпад :)

Ну але що тут гадати - сходи і перевір підстановкою завідомо справного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую за змістовне повідомлення.

Я вже зрозумів що без робочої клави визначити чи контроллер справний неможливо. Тачпад міняти не буду - дешевше і простіше мишку підключити. Клаву теж розбирати не резоннно, хіба що спортивний інтерес :_09: . Спробую пошукати таку ж клаву на "потестити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть клава, не работает ESC, для "потестити" хватит

Клава така http://ru.aliexpress.com/item/100-Original-New-Laptop-Keyboard-For-IBM-Lenovo-IdeaPad-N580-N581-N585-N586-P580-P585-Z580/2054508464.html ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така

http://aukro.ua/klaviatura-lenovo-g580-g585-n580-n581-original-i4753931386.html

шлейф той самый, на скорость не влияет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...