Перейти до змісту

Не встановлюється драйвер


JohunVender

Рекомендовані повідомлення

Добрий день *Бордівчани*...В мене виникла така проблема - після того , як я поміняв віндовса (на 7), в мене пропали драйвера на відео карту .При попитках установкі вибиває така хрєнь(фото).Що робити ,щоб встановити...Відекарта ATI Redeon X2300,ноутбук Asus X50VL

post-24939-0-53212500-1414580978_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чому проблема скачати? тільки перевірте, щоб драйвер співпадав з розрядністю системи. Можливо в вас стояв 32бітний віндовс, а поставили сімку 64 бітну, відповідно і драйвер інший. Інколи новіша версія драйвера не підходить, тоді пробувати старішу або навпаки.

http://ati-mobility-radeon-x2300.drivers.informer.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ссилок було вдосталь

тут опис аналогічної проблеми. Із вирішенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ссилок було вдосталь

тут опис аналогічної проблеми. Із вирішенням.

Та вже там юзав...Скачав драйвера по ссилці непомоголо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непомоголо

Що значить «непомогло»? Драйвер встановився, але не використовується системою, або не встановився, тоді яка помилка?

Іноді допомагає видалити відеоадаптер з диспетчеру пристроїв і перезавантажити комп’ютер, а після знову встановити драйвер. Антивіруска іноді перешкоджає встановленню, спробуйте з вимкнутою антивірускою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а руцями?

Тупо вказати де лежать дрова?

Або вибрати зі списку встановлених дров?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого був такий ноут і такі ж граблі. Вирішувалось таким чином: качав дрова з оф.сайту (правда під ХР), вони розпаковувались в директорію С:/АТІ/. Потім в диспечері пристроїв вибирав відяху, обновить драйвера, вказував шдях на "С:/АТІ. І все ставало без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...