Перейти до змісту

Чи може бути приватний підприємець - "компанією"?


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Хотів би запитати у досвідчених людей наступне : Я як ПП маю право назвати себе нд. Компанія "Рога і Копита"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Так, як написано в свідоцтві про державну реєстрацію - так і можна себе називати.

Цивільний кодекс

Стаття 28. Ім'я фізичної особи

1. Фізична особа набуває прав та обов'язків і здійснює їх під своїм ім'ям.

Ім'я фізичної особи, яка є громадянином України, складається із прізвища, власного імені та по батькові, якщо інше не випливає із закону або звичаю національної меншини, до якої вона належить.

2. При здійсненні окремих цивільних прав фізична особа відповідно до закону може використовувати псевдонім (вигадане ім'я) або діяти без зазначення імені.

Стаття 90. Найменування юридичної особи

1. Юридична особа повинна мати своє найменування, яке містить інформацію про її організаційно-правову форму.

Найменування установи має містити інформацію про характер її діяльності.

Юридична особа може мати крім повного найменування скорочене найменування.

2. Юридична особа, що є підприємницьким товариством, може мати комерційне (фірмове) найменування.

Комерційне (фірмове) найменування юридичної особи може бути зареєстроване у порядку, встановленому законом.

3. Найменування юридичної особи вказується в її установчих документах і вноситься до єдиного державного реєстру.

4. У разі зміни свого найменування юридична особа крім виконання інших вимог, встановлених законом, зобов'язана помістити оголошення про це в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, та повідомити про це всім особам, з якими вона перебуває у договірних відносинах.

5. Юридична особа не має права використовувати найменування іншої юридичної особи.

Але ніхто не заборонить відкрити магазин, кафе, і зробити над ними вивіску - "Рога і копита". Але це не буде назвою суб'єкта підприємницької діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, якщо я продаватиму комп. техніку, наприклад, і називатимусь "Р и К", печатка відповідно буде на документах підприємця то ніяких притензій від податкової в часності не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаж компютерної та оф. техніки, консультування в сфері інформатизації :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивіску можеш робити будь-яку, аби міська рада не заставила зняти :) Так само можеш ліпити на компи свої наклейки - типу, "Крутий Пень", "Супер Крутий Двоядрьоний Пень" - вони ніякого правового значення не мають.

А от на документах, накладних, рахунках, договорах, печатці і т.п. - ти будеш СПД-ФО Іванов І.І.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...