Перейти до змісту

Допоможіть з GPS.


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Є GPG Pioneer Tl 8812. Windows ce 6.0.

GPS почав чомусь сам виключатися, також ще немає батареї, просто робить від живлення, почав чомусь відключатися не знаю в чому причина, вот наприклад зайшов в Навігацію як нічого не кляцати то робить і не відключається, а тільки щось почінаєш робити чі зближувати карту чі ще щось в навігації то виключається, але не тільки в Навігації також в деяких пунктах меню. Допоможіть вирішити проблему. Може його потрібно перешити?Підскажіть хто що знає.Дякую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу отходит гнеездо зарядки прри нажатии на деваайс, или трещинка в плате

а с батарейкой таакже отключается?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу отходит гнеездо зарядки прри нажатии на деваайс, или трещинка в плате

а с батарейкой таакже отключается?

Просто тут батареї немає, вона здулася чі що, щось таке.

Ось не знаю тепер шо робити.

А хто це питання може зробити чи глянути?

Ну ось зараз пробую, в мене карта Навител захожу в неї, і нажимаю там де зменшити трішки обєм вигляду карти, і зразу виключається, або не зрау ну через раз десь.

Зараз скрін дам.

Я на скриіншоті обвів червоним.

http://savepic.su/4366229.png

І також не на одному тому місці, а також і на других, але більшість в навігації виключається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить тільки шо замітива що якщо заходити із Win ce то зовсім в Навігаторі нічого не виключається, а якщо зі стандартного, то чогось відключаеться, не розумію чого, значить це не проблема в живленні чі в якісь тріщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте приєднати інший блок живлення. Можливо у вашого БЖ всередині вздулись конденсатори(як варіант) і при більшій нагрузці просто він вирубається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...