Перейти до змісту

Потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

Працював у мережі, і раптово почало усе пливти на моніторі. Перезавантажив, і далі комп не вмикається.

Тобто завісає навіть не почавши завантажувати віндовс. Аварійний диск не запускається, - не реагує на клавіш del, чи F9.

Що можна зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніяких думок з цьому приводу немає, то можливо хтось підкаже до кого можна звернутись завтра? Потрібна оперативна допомога. Ну і не хочеться натикнутись на шахраїв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніяких думок з цьому приводу немає, то можливо хтось підкаже до кого можна звернутись завтра? Потрібна оперативна допомога. Ну і не хочеться натикнутись на шахраїв!

Ну і причому тут ,шахраї :) ,

і як тобі допомогти ,коли ти написав ,що нажав тільки ресет :) ,мало інформації. ;)

це один хрен ,що написати -не заводиться автомобіль-допоможіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто і справді немає що додати, написав як є. Не дуже в таких темах сильний.

ЩО ще можна додати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував батарейку виймати, в мене раз шось комп сам по собі виключився і не включався я зняв батарейку на 15 мин і все норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проще всего будет занести на сервис на ремонт, например на медию или технику, или еще куда нибудь, куда больше нравится, а если хочешь что бы помогли здесь, нужно чем поподробнее излогать поломку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Маю також проблему із запуском комп'ютера і вирішив не відкривати нову тему, хоча суть проблеми дещо відрізняється. Надіюсь на допомогу.

проблема полягає у тому що при поданні живлення починають розкручуватись вентилятори, але подальшого завантаження не відбувається. Системний динамік не реагує взагалі, навіть якщо спробувати ввімкнути комп'ютер з витягненою оперативною пам'яттю. USB-порти працюють ( у всякому разі MP3 плеєр заряджається від них), Роз'єм мережі також засвічується, при ввімкненні засвідчується лампочка завантаження HDD (але і за відсутності RAM).

Відеокарта і монітор повністю справні, перевірено.

Я підозрюю що або процесор ( CPU ) або материнка ( Motheboard ) відправились у край вічних кулерів, при чому віддаю перевагу першому варіанту, але усе ж хотів би почути думку когось більш досвідченого ніж я.

Причини назвати я не можу (залишив компютера ввімкненого, як звичайно, прийшов з університету і застав його в режимі "вічного сну" - крутяться вентилятори, ніякої реакції на мишу, клавіатуру і Reset). Єдиний можливий варіант - перегрів ( зношений кулер, постійно 4-5к обертів/хв, зменшенна частота процесора від 2,4 до 1,8 ГГц, температура на рівні 50-60 градусів)

CPU - Intel Pentium 4 (Prescott 2,4 GHz/533MHz/1Mb)

MB - Gigabyte GA-81PE1000Mk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут важко зказати що саме в тебе перегоріло адже бачіш міг і проц згоріти і матерь це важко оприділити краще всього заниси в якіись сервісниц центр в ( мож в медію там за огляд і за чістку всього компа 50 грн було)вот вони тобі і скажуть!

В мене була проблема похожа тількі в мене комп зовсім не включався як оказалось пізніше це прото контакт окіслився (матерь)

такшо я думаю що більше всього це проц !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю також проблему із запуском комп'ютера і вирішив не відкривати нову тему, хоча суть проблеми дещо відрізняється. Надіюсь на допомогу.

проблема полягає у тому що при поданні живлення починають розкручуватись вентилятори, але подальшого завантаження не відбувається. Системний динамік не реагує взагалі, навіть якщо спробувати ввімкнути комп'ютер з витягненою оперативною пам'яттю. USB-порти працюють ( у всякому разі MP3 плеєр заряджається від них), Роз'єм мережі також засвічується, при ввімкненні засвідчується лампочка завантаження HDD (але і за відсутності RAM).

Відеокарта і монітор повністю справні, перевірено.

Я підозрюю що або процесор ( CPU ) або материнка ( Motheboard ) відправились у край вічних кулерів, при чому віддаю перевагу першому варіанту, але усе ж хотів би почути думку когось більш досвідченого ніж я.

Причини назвати я не можу (залишив компютера ввімкненого, як звичайно, прийшов з університету і застав його в режимі "вічного сну" - крутяться вентилятори, ніякої реакції на мишу, клавіатуру і Reset). Єдиний можливий варіант - перегрів ( зношений кулер, постійно 4-5к обертів/хв, зменшенна частота процесора від 2,4 до 1,8 ГГц, температура на рівні 50-60 градусів)

CPU - Intel Pentium 4 (Prescott 2,4 GHz/533MHz/1Mb)

MB - Gigabyte GA-81PE1000Mk

Можливо це материнка, попробуй чи гарячий северний мост, якщо так, то шукай нову б/у мать, або подивись чи не повздувались кондюхи на материнці, їх на сервісних центрах можуть замінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...