Перейти до змісту

Скажіть будь ласка як качати з RapidShare and DepositFiles?


natovec

Рекомендовані повідомлення

Скажіть будь ласка як качати з RapidShare and DepositFiles? Бо я в инеті бачив всякі плагини до Opera, але шось нічого невиходить. Чому?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка як качати з RapidShare and DepositFiles? Бо я в инеті бачив всякі плагини до Opera, але шось нічого невиходить. Чому?!

Для цього є такі "качалки" як uTorrent, BitTorrent. Качаєш файлик з розширенням .torrents відкриваєш програму для закачки, наприклад BitTorrent вказуєш на цей файлив і вуаля закачка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik

Не то, це сервери для обміну файлів, а не торрент-трекери.

ДІМ@

Вставляєш лінк в браузер, вибираєш в таблиці "Free", чекаєш певний час - вводиш символьний код у відповідне поле. Качаєш :)

Взагалі скачати з RapidShare.com досить проблематично абонемнтам фотакому, адже зовнішній IP у них спільний, а рапіда має обмеження на скачування - 1 потік одночасно з 1 ІР.

Щоб обійти це обмеження пробуй використовувати зовнішні проксі сервери, або сервіс http://rapidgrab.org/.

Ще один варіант: зареєструватись на forum.ru-board.com, там є спеціальний топік де люди що мають преміуми допомагають іншим (скачують та перезаливають на інші файлообмінники за бажанням)

Ну і в крайньому випадку можна придбати преміум: офіційні представники є в Україні, їх координати можна знайти на сайті RapidShare.com, або знайти когось хто продає нагенеровані преміуми (буде в 1,5-2 рази дешевше за офіційні ціни, але можуть кинути...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik - а ось тут ти помиляєшся.

Названі тобою програми служать для скачування саме торрентів.

А ДІМ@ просить розповісти - як качати із RapidShare and DepositFiles.

Ці сервери призначені для закачування ТУДИ інформації із подальшим її зберіганням (певний час- є відповідні умови, якщо залитий туди файл ні разу не качався протягом 30 чи то 45 днів - він видаляється) Максимальний розмір файлу 100Мб, правда обмежень на їх к-сть ніби то нема.

Для того щоб качати із RapidShare - достатньо перейти по ссилці на файл. Є обмеження для тих хто не має купленого аккаунту. (типу обмеження на 1 закачаку з 1-го ІР )

Купити аккаунт можна звернувшись до форумчанина із ніком ОТАМ. Сам не раз звертався до його послуг. Місячний аккаунт вартує десь у районі 50 грн.

Все що цікавить і що ще знаю - розкажу..

Ага - мало не забув - у DepositFiles такий же принцип.. і обидва сервери не являються P2P (Peer to Peer) протоколами.. на відміну від Торрент мереж.

ось ніби і все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити аккаунт можна звернувшись до форумчанина із ніком ОТАМ. Сам не раз звертався до його послуг. Місячний аккаунт вартує десь у районі 50 грн.

Чого так дорого? Я собі періодично купую за 6-7 WMZ, на тому-ж forum.ru-board.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є така прога як Universal Share Downloader - допомагає качати з великої кількості файлообмінників (в тому числі RapidShare та DepositFiles)

Досить зручна та корисна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого так дорого? Я собі періодично купую за 6-7 WMZ, на тому-ж forum.ru-board.com

точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk - я не маю ВМЗ чи там ВМР :) - не довіряю я їм.

мені гривнями легше. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk - я не маю ВМЗ чи там ВМР :) - не довіряю я їм.

Zevs_Isver довіру до WMZ теж можеш продати для Zheny@? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...