Перейти до змісту

Шукаю толкового дизайнера


chicco9

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, потрібен дизайнер для розробки дизайну сайта по мокапу. Оплата від 100 долл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо верстка по макету?

оскільки я знаю ТС, то саме це він і мав на увазі, і таким чином, напевно хотів "відсіяти" людей, які не розуміють про що мова :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробачте за оффтоп, але

можливо верстка по макету?

це в звичайних людей так

продвінуті роблять макет по макету а потім вже верстають по макету макета... чи макету макету... чи макета макету...

йопта... я напевно не настільки продвінутий в тому :)

P.S.: дизайн по мокапу - це масло масляне, ібо мокап - це ніщо інше як макет, який і є результатом так би мовити дизайну

P.P.S.: вгадувати не буду, але виходячи зі специфіки роботи наших веб-студій і фрілансерів, скажу що напевно малось на увазі "зробити дизайн на основі шаблона". Використовується коли купиввкрав шаблон і потрібно змінити його дизайн під клієнта в рамках допустимих кастомізацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, стикався, що мокап це схематично на pdf-ці накалякано де які елементи мають бути, що вони мають робити, що на них має писати і т.д. А тоді по цьому мокапу дизайнер малює дизайн psd, верстальщик верстає, прогери девелоплять логіку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо потрбіна верстка по готовому PSD дизайну, можу зробити кроссбраузерний фіксований або адаптивний шаблон, з дотриманням W3C стандартів.

моб: 098-26-45-425

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

legolas_soi, то був концепт. А mock-up (mockup) - це "макет" і інших значень ніби і не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Англійською називався mockup... І це справді був як схематичний макет того, що має вийти в результаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді макет по макету все ж... :) буду вживати по нашинському теперка

хоча для часткового пояснення майбутньої моделі (отого "схематичного макету") є термін - "концепт" :)

P.S.: шуткував :) не буду звичайно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді макет по макету все ж...

В принципі,так воно і є.... Але, нехай ТС сам зранку сам скаже, а зацікавлені пишуть йому в ПМ

P.S. Сам бачив, ціна - адекватна,роботи людині яка цим займається - на пару годин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо верстка по макету?

Звісно

мені потрібна не верстка то "Андрей Т" ) а Дизайн по мокапу з Axure (щоб всі елементи та блоки були зроблені по феншую дизайна та UX).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...