Перейти до змісту

English grammar


VeliXXX

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Власне, шукаю підручники з англійської граматики:

1. Jenny Dooley, Virginia Evans. Grammarway 4 with answers (видання 2008 і пізніше - з глянцевими сторінками, бажано не пописана)

post-17315-0-37815300-1410806394_thumb.j

2. Raymond Murphy. English grammar in use. (Second or third edition, рік видання неважливий, гарний стан, with answers)

post-17315-0-92219600-1410806394_thumb.j post-17315-0-66204000-1410806395_thumb.j

Придбаю за адекватну ціну (±100 грн. кожна)

Або ж буду вдячний за інфу, де можна придбати в найкоротший термін (3-4 дні) в Луцьку або недалеко поза межами.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мерфі частенько раніше бачив в магазині "Знання" ...

А яка ціна була, випадково не пригадуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не звертав уваги, для мене це пройдений етап, але думаю в 100 гривень, плюс/мінус за 3 книжки вкладетесь. Не таке це вже і дефіцитне видання.

Взагалі ж, якби не обмеження по часу. то така література легко приїжджає на замовлення, якщо на даний момент не має в продажу ...

p.s.: говорячи про 3 книжки я мав на увазі три книги Мерфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не звертав уваги, для мене це пройдений етап, але думаю в 100 гривень, плюс/мінус за 3 книжки вкладетесь. Не таке це вже і дефіцитне видання.

Взагалі ж, якби не обмеження по часу. то така література легко приїжджає на замовлення, якщо на даний момент не має в продажу ...

p.s.: говорячи про 3 книжки я мав на увазі три книги Мерфі.

У трьох книгах немає потреби, досить однієї :)

Знаю, однак обмеження у часі досить суттєве, а раніше не знав, наскільки це необхідні підручники.

Дякую за пораду, обов'язково загляну у "Знання", можливо дійсно пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А просто скачати не підходить?

Думаю ТС потрібно для дитини. Ну або ж сам студент, тому книжка на пари потрібна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не звертав уваги, для мене це пройдений етап, але думаю в 100 гривень, плюс/мінус за 3 книжки вкладетесь. Не таке це вже і дефіцитне видання.

Взагалі ж, якби не обмеження по часу. то така література легко приїжджає на замовлення, якщо на даний момент не має в продажу ...

p.s.: говорячи про 3 книжки я мав на увазі три книги Мерфі.

У трьох книгах немає потреби, досить однієї :)

Там просто, якщо мене не зраджує память, три рівні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А просто скачати не підходить?

А просто скачати не підходить?

Думаю ТС потрібно для дитини. Ну або ж сам студент, тому книжка на пари потрібна :)

Вже давно скачані, але в електронному форматі в даній ситуації з них користі не так уже й багато...

Студент :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...