Перейти до змісту

Потрібна робота в Польщі


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

Отримав сьогодні візу і хотілося б встигнути на яблука. Хто знає людей, що шукають роботу і завозять/привозять? Бажано, щоб поділились власними контактами. Або підкажіть польські сайти де краще шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віктор 096 660 3930

Дякую. Ця людина робила мені документи. Хотів з ним і їхати, але він недоступний, мабудь в Польщі. Поки приїде, знову буде їхати... А час іде і мені не хочеться його втрачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав сьогодні візу і хотілося б встигнути на яблука. Хто знає людей, що шукають роботу і завозять/привозять? Бажано, щоб поділились власними контактами. Або підкажіть польські сайти де краще шукати.

Щойно приїхав з міста Познань, не мало та вчасно заплатили, свою роботу знайшов на jobsystem.pl/ru, зараз відкриваю візу і знову їду працювати :_02::_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав сьогодні візу і хотілося б встигнути на яблука. Хто знає людей, що шукають роботу і завозять/привозять? Бажано, щоб поділились власними контактами. Або підкажіть польські сайти де краще шукати.

Щойно приїхав з міста Познань, не мало та вчасно заплатили, свою роботу знайшов на jobsystem.pl/ru, зараз відкриваю візу і знову їду працювати :_02::_04:

Як користуватися сайтом.Я зареєструвався,але вакансій чомусь не бачу.Сайт незрозумілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...