Перейти до змісту

прийму в дар столик (журнальний) типу часів ссср


happy)

Рекомендовані повідомлення

прийму в дар столик (журнальний) типу часів ссср. або за плату

висота приблизно 50 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийму в дар столик (журнальний) типу часів ссср. або за плату

висота приблизно 50 см

Можу віддати за символічну плату в гарному стані. Номер телефону скидаю Вам в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

прийму в дар столик (журнальний) типу часів ссср. або за плату

висота приблизно 50 см

Можу віддати за символічну плату в гарному стані. Номер телефону скидаю Вам в приват.

ксенія, 150 гривень -це не символічна оплата!!! символічна оплата це ШОКОЛАДКА, або 20-30 гривень!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці! Щось мене повело в цю тему знову! Коли відкрила - чи не зомліла! Я Вас та Вашу дружину запитувала телефоном про ціну багато разів (як же Ви обох любите забрати чужий час!!!!), на що у відповідь - партизанська мовчанка! (я забула, в який темі Ви розмістили оголошення!) Вас я запитала, за скільки Ви розраховуєте забрати століка (сказали б, за 10 - віддала б) - знову стиснуті зуби та "не скажу". Я: "Кажіть, Ви ж тему створювали" - "Нє..." - стиснуті зуби! Я кажу: "150"? - нє, "100" - нє, "70" - нє, так чого ж Ви довбете мозги людям?! Дзвоните по десять разів обоє та не відповідаєте на ПРЯМЕ запитання "скільки?" А тепер тут, як скунс, порція воні - на тобі! Чого ж Ви бибачалися десять разів, коли уходили? Чи за монітором легше? Ну да, очі в очі - не Ваш випадок?! Вам потрібна допомога, якщо Ви не бажаєте ТАК жити далі (я маю на увазі такий жахливий матеріальний стан Вашої сім"ї), то можу Вам допомогти це змінити, мій телефон в Вас є. Якщо ні - надам знову. Гарного Вам дня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...