Перейти до змісту

Проблема при встановленні Windows 7 x64


sergej

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора\дня!

Власне стикнувся з проблемою встановити Windows 7 x64 на ноутбук Asus F553M після Windows 8.1.

Проблема в тому, що коли розпакуються і скопіюються файли на 100%, йде перезагрузка і потім ноутбук зависає на написі "starting windows".

Пробував ставити х32 все гарно ставиться.

В біосі зараз такі налаштування:

- Sata mode: AHCI MODE

- Launch CSM: Enabled

- Fast boot: Disabled

- Security boot: Disabled

Розділи всі видалив, так як були в GPT і створив нові при встановленні windows. Пробував і через Acronis видаляти і створювати розділи.

Можливо хтось стикався з такою проблемою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй інший віндовс і не користуйся зборками

Іншого зараз немає. Цей вже ставив 100500 раз і все було добре.

І оновити біос, якщо є чим. Була колись така ж грабля з лєновками.

Якщо біос обновити, то на гарантію це не впливає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впливає. А модель ноута правильно написана? Щось я такий знайти ніде не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впливає. А модель ноута правильно написана? Щось я такий знайти ніде не можу.

Модель правильна. Це "італієць".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй інший віндовс і не користуйся зборками
Іншого зараз немає. Цей вже ставив 100500 раз і все було добре.
І оновити біос, якщо є чим. Була колись така ж грабля з лєновками.
Якщо біос обновити, то на гарантію це не впливає?

якщо він8 стояла то для чого онвлювати біос. 7-ка повинна стати. пробуй з флешки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим так 8-ка не подобається ? не розумію для чого мучитись ... в 8.1 багато добавлено що майже і "не видно" нового інтерфейсу .. (пуском не користуюсь, а значки і так на робочому столі) ... можливо варто спробувати і попрацювати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніби пояснив в пості чому? Був конкретний випадок конкретної проблеми конкретних моделей ноутбуків з конкретною ОС. До чого тут версія системи, яка стояла?

Ну і після перезавантаження установка продовжується вже з вінта, тому навряд чи проблема в носію.

Модель правильна. Це "італієць".

Та хоч чілієць. Все рівно щось повинно знаходитись. Гугль, він інтернаціональний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хоч чілієць. Все рівно щось повинно знаходитись. Гугль, він інтернаціональний)

Вот asus F553MA-XX101H більш повніша назва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іншого зараз немає. Цей вже ставив 100500 раз і все було добре.

В мене таке було також. Ставив ХР з одного жиску 100500 разів ставало на ура. А потім помилка і все. Нарізав той же дистрибутив ще раз - не йшло. та ж помилка.

Поставив інший - пішло!

Скачай чесну вінду MSDN образ із NNM-Club, чи будь-де інде. Спробуй поставити.

Я останнім часом ставлю українську :) Бачить всі вінти, все. Не потрібно ніяких дров додаткових!

Ага, і ще, перевір чи процесор вміє х64. Буває що не вміє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іншого зараз немає. Цей вже ставив 100500 раз і все було добре.
В мене таке було також. Ставив ХР з одного жиску 100500 разів ставало на ура. А потім помилка і все. Нарізав той же дистрибутив ще раз - не йшло. та ж помилка. Поставив інший - пішло! Скачай чесну вінду MSDN образ із NNM-Club, чи будь-де інде. Спробуй поставити. Я останнім часом ставлю українську :) Бачить всі вінти, все. Не потрібно ніяких дров додаткових! Ага, і ще, перевір чи процесор вміє х64. Буває що не вміє :)

Вміє він х64 ........ зараз вони всі вміють х64

A3F553MA101H - Notebook - Processore Intel® Pentium®, N3530 Quad core (2.16 GHz)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проц, якщо він такий, то вміє. Але загалом інфи про ноут малувато.

BIOS - American Megatrends

bios ver. - 1010.I16X55.003

Processor - Inter ® Pentium® N3530 2,16Ghz

Memory - 4096MB

HDD - HTS545050A7E680

а чим так 8-ка не подобається ? не розумію для чого мучитись ... в 8.1 багато добавлено що майже і "не видно" нового інтерфейсу .. (пуском не користуюсь, а значки і так на робочому столі) ... можливо варто спробувати і попрацювати ?

Стояла італійська версія. Хазяйка ноутбука хоче 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як справи із іншим дистрибутивом?

Інший ще не пробував. Пробував той самий але на іншій балванці. Результат той самий.

Зараз флешка загрузочна доробляється то спробую ще з неї, як ні то спробую щось інше. Як писав више х32 ставиться без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як писав више х32 ставиться без проблем.

То став х32. включиш PAE та й по всьому. Я б не мучився. З рештою, це ж не 8 гіг озу. Окрім всього, х64 віджере одразу 20-30% озу! То що залишиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував із флешкою і інший дистрибутив, результат не втішний ((.

Спробуй іншого вінта. Любого!

А той проскануй на беди. А перед тим пройдися LLF tool. (попередньо вбивши всі розділи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває таке, що стоїть захист від встановлення іншої версії ОС) Вінда в комплекті йшла? Якщо ні, то я б ще біос шийнув, якщо є новіша версія. Тільки я от щось цієї моделі навіть на італійському сайті не знахожу. Може, тупняк, хворію трохи, то можеш сам пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував із флешкою і інший дистрибутив, результат не втішний ((.

Спробуй іншого вінта. Любого!

А той проскануй на беди. А перед тим пройдися LLF tool. (попередньо вбивши всі розділи)

вінта не получиться бо ноут гарантійний ще.. На беди сканував все добре. Ставлю 8 бо немає вже часу гратися із тоб 7 х64.

Побачим чи хоть 8 стане))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив 8.1, все встало гарно. вісімка також 64 бітна.

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було подібне, допомогло конвертування GPT диска в MBR

http://alexeyworld.com/blog/gpt_to_mbr.212.aspx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...