Перейти до змісту

Як дізнатіся, чи є обмеження на Виїзд за кордон?


Sanver

Рекомендовані повідомлення

Чув що маючи штраф в ДАІ чи ще десь - можуть не пропустити, підкажіть дорогі наші боардівські юристи чи це так і де можна дізнатися про те що є борг чи немає. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж скільки має бути штрафів, щоб виконавча цим займалась.

Заборона робиться через суд, тому якщо штрафів небагато то я думаю ніхто в виконавчій цим не займався би .ІМХО

а так по суті, шукайте знайомих прикордонників або їдьте на кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст. 33 Конституції гарантує свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом. Без рішення суду або вичерпного переліку обмежень, вас не можуть позбавити цього права. Штраф даі не є підставою. Гляньте ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст. 33 Конституції гарантує свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом. Без рішення суду або вичерпного переліку обмежень, вас не можуть позбавити цього права. Штраф даі не є підставою. Гляньте ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

все правильно

обмежити Вас не можуть

але тимчасово забрати (на штрафплощатку, до сплати всіх штрафів виконавчої) ТЗ який належить Вам це звичайна практика

А може, то ТС мобілізації боїться, тому і хоче виїхати за кордон, але боїться, що можуть не випустити?

дурниця

прикордонна служба не має списків призовників

спеціально взнавали

навіть є офіційний лист від прикордонників, де останні зазначають що таких списків не мають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикордонна служба не має списків призовників

спеціально взнавали

навіть є офіційний лист від прикордонників, де останні зазначають що таких списків не мають

Не знаю, що вони там мають і чого не мають, але те, що не пропускають - факт. Через білоруську точно, там хлопці по 300 грн. платили щоб пропустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю шо ті хлопці везли

але знайомі їхали і туди і назад, все як завжди

єдине що лєвак не провезете майже ніяк, бо по всіх пунктах пропуску ідуть перевірки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не везли, вони на роботу їхали в Білорусію. Це не одинокий випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може, то ТС мобілізації боїться, тому і хоче виїхати за кордон, але боїться, що можуть не випустити?

ТС мобілізації не боїться, як тре піду. В малого лорингіт, алергічні реакції на цвіт та інше, врачі рекомендують повітря солоне, прошлого року були в Криму було все нормально, дитина вільно дихала, зараз знову зявляється незрозумілі симптоми, от і їдемо до моря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...