Jump to content

Проживання в гуртожитку

Lembas

Recommended Posts

Чи можливе (платне) проживання в студентському гуртожитку НЕ СТУДЕНТА при наявності вільних місць?

При наявності вільних місць поселяють нових студентів, які чекали вільного місця.

Так, з комендантом можна домовитися, але варто це робити вже, поки не почалося заселення. Зрозуміло, що оплата буде неофіційною і це все незаконно. В будь-який момент вас зможуть попросити виселитися. А ще, коли хтось пожаліється керівництву навчального закладу, то під великим ризиком опиниться людина, яка вас поселила.

В гуртожиток з хорошими умовами ви без знайомств навряд чи потрапите, а в поганий (зі спільним душем на весь гуртожиток чи кухнею мінімум на 8 кімнат), я б не радила.

Так що краще все-таки шукати квартиру.

А що якщо спробувати запитати за санаторій-профілакторій СНУ? Чула, що там не лише студентів поселяють

там на період заїзду поселяють

декілька років тому, коли я жила там як студентка, то мешкали там і сторонні особи

А що якщо спробувати запитати за санаторій-профілакторій СНУ? Чула, що там не лише студентів поселяють

там на період заїзду поселяють

декілька років тому, коли я жила там як студентка, то мешкали там і сторонні особи

там можуть селити людей, які приїжджають на ліцензування, акредитації, екскурсії, якщо є домовленість з університетом. Можна і звичайному смертному пожити, але останнім часом з цим строгіше.

я, звичайно, чув історію про те, як у гуртожитку ВНУ жили якісь будівельники, які місяцями не мились і тільки пиячили і шуміли. Себто, теоретично, можливо.

Але особисто якби я з вами по сусідству жив, я б поскаржився куди потрібно і вас викинули б аж бігом. Поясню. "Вільних місць" в принципі НЕ існує в гуртожитках наших вузів.

Це називається "хтось недоотримав своє місце у гуртожитку через якусь наглу харю, яка заплатила коменданту в кишеню".

А до коменданта самого гуртожитку підійти і взнати? Чи ми не шукаємо легких шляхів?

Думаю не варто висловлюватись подібним чином, коли нема повної інформації щодо ситуації:)

Це не є місцевий ВУЗ, м.Косів, Івно-Франківська область.

А щодо можливості неофіційного проживання (хабар), то такий варіант навіть не розглядається.

Дякую за поради.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...