Перейти до змісту

Потрібні майстри накрити кришу


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Потрібна бригада майстрів щоб накрити кришу металопрофілем. Криша зараз накрита рубероїдом. Потрібно просто поверху того всього правильно та аккуратно покласти металопрофіль. Матеріали наші.

Прошу писати пропозиції по ціні за квадратний метр такої роботи. На всякий випадок напишу - потрібні майстри з досвідом такої роботи.

Квадратура криши десь 250-300 метрів. Подивитись фронт робот можно з 9-00 до 18-00 в будні дні за адресою: Луцьк, вул. Лідавська 1, бувший "Воєнторг" (р-н М'ясокомбінату).

фото криши:

20140804_161444-1-th.jpg 20140804_161448-1-th.jpg 20140804_161510-1-th.jpg

20140804_161540-1-th.jpg 20140804_161505-1-th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу вас розчаровувати, але на мою думку так як Ви запланували не вийде. Уклони замалі. Тому і руберойдом перекрита будівля. Майстри то зроблять, але затікати і далі буде скоріш за все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затікає воно там тому, що просто той рубероїд в деяких місцях життя потріпало, вода там після дощу не стоїть калюжами. Просто латати мій директор не хоче, хоче зробити нормально по всій площині. Уклон там є, вода стіче - тож блін вода з неба ллється, а не гель якийсь чи вязка речовина...

Якщо ви майстер - прошу назвати ціну роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на форумі є тема"запитай у інженера-будівельника" запитайте ще там у інженерів. Можливо я і помиляюсь, але вітри заганяють дощ у такі конструкції, як ви плануєте робити. А ще більше потерпати буде дах коли почнеться відлига, а дах буде в снігові. Сніг тає і не стікає певний час з даху. Вода там просочується під сніг і просочується у всі можливі щілини. Зверніть увагу на дах рядом з будівлею. Там уклон десь 30 град. як по книжці має бути. Поясніть директору, що він претиндент попасти на гроші.

80 грн. приблизна ціна за скатну кришу з строп. системою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо є майстри які можуть відремонтувати цю кришу тим самим рубероїдом? Тобто криша тече в деяких місцях лише. Чи це буде доцільно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож блін вода з неба ллється, а не гель якийсь чи вязка речовина

Врахуйте, що в нас взимку сніг буває,... і навантаження відповідне.

Вам би щось схоже як у сусідів справа http://www.picatom.c...04_161448-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там під рубероідом перекриття бєтонне совдеповське лежить, воно витримало не одну важку зиму :).

Думаю воно витримає снігу напорядок більше ніж сусідська криша.

Тут поки нарахували круглу суму за дах з металопрофілю... поки розглядаємо ще варіанти.

Можливо дешевше буде покрити Єврорубероїдом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю воно витримає снігу напорядок більше ніж сусідська криша.

при умові монтажу прямо на залізобетонне перекриття, а не на якусь обрешітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничего затикать не будет и крыша не сложется под тяжестью снега. правильно набить рейки на перекрытия, накрыть гидробарьером, обрешотку и вуаля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...