Перейти до змісту

Продам комплектуючі


Рекомендовані повідомлення

Продам комплектуючі

Asus M2N-CM DVI + Athlon X2 4400+ + Cooler - 600 грн

DDR2 2Gb Samsung 6400 - 200 грн

HDD WD Caviar Blue 500 Gb WD5000AAKS - 400 грн

Asus EN8600GT MG/HTP/512M/A - 300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DDR2 Samsung 6400 ? обєм памяті?

Asus EN8600GT MG/HTP/512M/A - 300грн.?за що 300грн.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єм пам'яті 2 Гб, друге запитання не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єм пам'яті 2 Гб, друге запитання не зрозумів.

там ціна тої відяшки 200грн., потолок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там ціна тої відяшки 200грн., потолок

Згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорювати ціну будем? Не цікавить - проходимо повз, цікавить можем поторгуватись, але думаю, що ціна їй не 16 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорювати ціну будем? Не цікавить - проходимо повз, цікавить можем поторгуватись, але думаю, що ціна їй не 16 доларів.

а ви її за долари купували? чи то зараз модно все під валюту підганяти?

а по суті скажу що відяшку купив би але не за 300грн, 150 можу запропонувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю Sashapetrash. Ось, на сландо за 230 грн (думаю, можна ще сторгуватися) але уже на ДДР3. Тому це аргументований торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви її за долари купували? чи то зараз модно все під валюту підганяти?

а по суті скажу що відяшку купив би але не за 300грн, 150 можу запропонувати

Вся компютерна техніка купується за долари, виробникам гривні не цікаві. І я все життя купував її теж в 90% випадків за долари. Якщо курс росте, то і ціни відповідно ростуть. Ти думаєш ціни в автосалонах залишились такі ж самі, як і при курсі 8? Хліб навіть подорожчав, якщо ти не помітив. Відеокарту готовий віддати за 250 грн, в січні віддав би її за 160 грн.

Женя, ти замість того, щоб присікати це обсирання в темах, навпаки його розпочинаєш. По моєму варто прибирати коментарі "А на сландо, аукро, в китаї, ебеї, польщі дешевше". Тема створюється для продажу, а не обговорення. Торг в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви її за долари купували? чи то зараз модно все під валюту підганяти?

а по суті скажу що відяшку купив би але не за 300грн, 150 можу запропонувати

Вся компютерна техніка купується за долари, виробникам гривні не цікаві. І я все життя купував її теж в 90% випадків за долари. Якщо курс росте, то і ціни відповідно ростуть. Ти думаєш ціни в автосалонах залишились такі ж самі, як і при курсі 8? Хліб навіть подорожчав, якщо ти не помітив. Відеокарту готовий віддати за 250 грн, в січні віддав би її за 160 грн.

Женя, ти замість того, щоб присікати це обсирання в темах, навпаки його розпочинаєш. По моєму варто прибирати коментарі "А на сландо, аукро, в китаї, ебеї, польщі дешевше". Тема створюється для продажу, а не обговорення. Торг в приват.

що за безглузде порiвняння автосалон де продають новi автомобiлi з гарантiэю(новi то й виходить до по теперешньому курсу) з вiдяхою якiй уже рокiв 7-10 от роду i без гарантii? Чи може дасте менi 2 роки гарантii на неi? Цiни ростуть на новi товари затрати на виготовлення чи купiвлю яких вимiрюються по теперишньому курсу!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись почув досить непаганий принцип оп Б\У техніки:

На гарантії ~ 75% нинішньої ринкової вартості вартості або аналога(для застарілих моделей)

Без гарантії ~ 50% нинішньої ринкової вартості вартості або аналога(для застарілих моделей)

Як на мене досить розумно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ти замість того, щоб присікати це обсирання в темах, навпаки його розпочинаєш. По моєму варто прибирати коментарі "А на сландо, аукро, в китаї, ебеї, польщі дешевше". Тема створюється для продажу, а не обговорення. Торг в приват.

Я не розпочинаю, я так само цікавлюся відяхою. І хочу, як покупець, збити ціну.

На присікання у мене, вибачте, будь ласка, прав немає.

А щодо обговорення, то воно правилами не заборонене. Я так зрозумів, що ти їх не читав, раз зараз такі претензії ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш я їх щоразу перечитую, перед тим як створити тему?

Sashapetrash, в 2007 році курс долара був 5 грн, ціна Деу Ланос була 45000 грн. Минуло 7 років, семирічний Деу Ланос коштує зараз дорожче 45000 грн, чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що Ви вчите його, нехай продає..допродається що відео здохне ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 250 вона продастся за тиждень-два на аукро, не переживай. Фотографуй краще автомобілі в Польщі, закидай на борду, а потім пиши, що вже продав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш я їх щоразу перечитую, перед тим як створити тему?

Sashapetrash, в 2007 році курс долара був 5 грн, ціна Деу Ланос була 45000 грн. Минуло 7 років, семирічний Деу Ланос коштує зараз дорожче 45000 грн, чому?

Тому що продать такi як вы, типу пiд шумок доллар пiдрiс - можна на все пiдряд неадикватну цiну лiпити, не важно то було куплено 10 рокiв назад чи 2 мiсяцi, i за доллари воно куплялось чи за гривнi, а взагалi во писали про автосалон там продать взагалi то новi автомобiлi, i ще раз пояснюю автосалон может спригнути на рiст курсу валют, а до продавця який продаэ б/у за неадекватну сумму просто нiхто не звернеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе просто кинув Сеня, а ти ще і не поняв досі. Гривня - це туалетний папір НБУ, який неконтрольовано друкується. Під шумок ніхто нічого не піднімав, гривня знецінилась в 1,5 рази і продовжує знецінюватись, за останні два дні долар виріс ще на 70 копійок. Оскільки Україна практично нічого не виробляє, а все завозить, то знову все подорожчає. Купи нову відеокарту собі з гарантією за 150 грн, якщо знайдеш десь. В мене є б/в і ціна її 250 грн. Купувалась вона десь на початку 2009 року і ціна її була приблизно доларів 70-80. А тобі продають її за 20 доларів, цілком адекватна ціна, за повну вартість тобі її ніхто не парить. Відеокарта не грілась і не ремонтувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дотулив долари як в бочку перднув. Удачі в торгах.

Буд знати в кого не купувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Память продано. Через 20 хв після того як виставив на аукро. Женя за відеокарту запропонували мені 15 доларів відразу на комп'ютерній фірмі, де я купував клієнту новий системник. 250 грн - це цілком реальна і адекватна ціна. Я нікого не заставляю купляти, але і за безцінь віддавати теж не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 250 вона продастся за тиждень-два на аукро, не переживай. Фотографуй краще автомобілі в Польщі, закидай на борду, а потім пиши, що вже продав.

смішний ти )

успіху в пошуках лоха.

і нехай коли ти будеш купувати щось, тобі теж пропарять про долар, що хліб подорожчав і тд..але ж ти в такому випадку будеш гнути абсолютно протилежну лінію )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені не треба нічого пропарювати, я і так все розумію. Дешевше мені телевізор в магазині чи путівку за кордон на море ніхто не продасть, ніж їхня ціна в доларах по курсу ))). Як і бензин, який коштував у нас приблизно 1 євро за літр, так і коштує. Тільки взимку це було 11 грн, а зараз 16, а з понеділка думаю буде 17 ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нерозумію чого накинулися на чоловіка. Будь-який товар по ринку привязується до поточної ціни...

Приклад:

Вчора: Буханка хліба = 1грн.

Сьогодні Буханка Хліба =2грн.

Чому я купивши товар за 10(10 грн) буханок хлібу вчора скинувши ціну наприклад до 6(6грн. -40%) повинен продавати його по сьогоднішній ціні 3ох(6грн.)?

Так я захочу 12грн,(а це більше ніж вони вартували) бо я хочу зїсти свої 6 буханок, це ще я роблю знижку 40%!

Ціна може неподобатися але це не значить що такий механізм ціноутворення некоректний.

Особисто я продав ASUS EAH3850 за 200грн. по знайомству ... а вона трішки краща я б сказав.

Автор шукав клієнта.. якщо знайшов то й добре, значить в чомусь він був правий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Залишились:

Asus M2N-CM DVI + Athlon X2 4400+ + Cooler - 550 грн

HDD WD Caviar Blue 500 Gb WD5000AAKS - 400 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

продано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Корпус BTC H508 без БЖ - 10 USD

9111.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...