Перейти до змісту

Любителі покрутити Кубик Рубика:)


Nazwin9

Рекомендовані повідомлення

Хто вміє скласти кубик рубик хоч 3х3 - Вам сюди ;)

P.S. де можна купити кубик рубика 4х4 і більше у Луцьку? Хто знає, поділіться інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, на сайті теж бачив кубики... Але 3х3 я купив в звичайному магазині. Трохи погано крутиться, інколи заїдає, але теж складаю за 1,5-2 хвилинки :) Спочатку вчився складати звичайним простим способом, а тепер на половину засвоїв швидкісний (декілька формул пам'ятаю).

А як на рахунок 4х4, хтось пробував складати? І чи можна в Луцьку таку забавку купити, щоб не замовляти з і-нету?

Хтось пробував так діагоналі чи хрести скласти? Див.фото

post-26425-0-07964400-1407067345_thumb.j

post-26425-0-40811800-1407067361_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло. Ну а взагалі на бразі можна знайти 4х4 і більше. Просто на скільки я знаю то для дітей роблять 3х3 і все. А вже більші кубики рахуються як для тих хто займається професійно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто на скільки я знаю то для дітей роблять 3х3 і все. А вже більші кубики рахуються як для тих хто займається професійно)

Для детей делают 2х2х2 и 1х3х3 ;)

А, на сайті теж бачив кубики... Але 3х3 я купив в звичайному магазині. Трохи погано крутиться, інколи заїдає, але теж складаю за 1,5-2 хвилинки :)

Магазинные... Китайские скоростные покупать нужно ;)

Спочатку вчився складати звичайним простим способом, а тепер на половину засвоїв швидкісний (декілька формул пам'ятаю).

Половину из 119-ти? ;)

А як на рахунок 4х4, хтось пробував складати? І чи можна в Луцьку таку забавку купити, щоб не замовляти з і-нету?

Могу свои 4х4х4 и 5х5х5 продать - но цена будет не дешевле, чем в инете ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку вчився складати звичайним простим способом, а тепер на половину засвоїв швидкісний (декілька формул пам'ятаю).
Половину из 119-ти?

ну майже так) я складаю за швидкісним способом повністю дві третіх кубика 3х3... залишається останній шар, але там багато формул треба на нього останнього просто звичайним способом докручую)

А взагалі б де порадив в і-неті купити кубик, на цьому ж сайті - kubik.in.ua ?

http://kubik.in.ua/p...tnoy_kubik_4x4/ - ось найдешевший кубик 4х4 за 154 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось найдешевший кубик 4х4 за 154 грн

У меня был 2х2х2 ИстШиновский - жутко не понравился :)

Если брать - то вот такой

http://mozgus.com.ua...hengshou-mozgus

Проверенный куб, очень даже неплохой и дешевле предыдущего :)

Только вот с доставкой с магазина он станет тебе в 170 грн.

Если сильно не спешишь, то могу заказать такой, придёт в течении месяца, обойдётся в 130 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...