Перейти до змісту

Куплю деталь


Zefirka

Рекомендовані повідомлення

Куплю ось таку деталь post-18652-0-94187500-1406298464_thumb.jpost-18652-0-50501200-1406298469_thumb.jpost-18652-0-18438100-1406298474_thumb.jpost-18652-0-21634500-1406298479_thumb.j до пральної машини "Белка 10м". Можливо в когось така пралка в гаражі (чи на дачі :) ) є поламана. Або можливо хтось займається ремонтом пралок і має таку деталь.

(066) 094 20 25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму но я тему ) мо якраз в когось ще є таке чудо техніки )) треба дуже ця деталька, що закручується знику пралки в бак.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам дорога у 2 місця:

1 скупки металобрухту, там частенько бувають, лежить кілька днів і в прес.

2 на ремонт пралок біля Мадота, це з перемоги під міст праворуч, там ремонт є, знайдете.

Є ще 3й варіант, дайте токарю, хай виточить (дорого буде, десь під 200-300грн) за металеву репліку.

Детальна інфа в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам дорога у 2 місця:

1 скупки металобрухту, там частенько бувають, лежить кілька днів і в прес.

2 на ремонт пралок біля Мадота, це з перемоги під міст праворуч, там ремонт є, знайдете.

Є ще 3й варіант, дайте токарю, хай виточить (дорого буде, десь під 200-300грн) за металеву репліку.

Детальна інфа в пп.

Я перепрошую, а де у нас в Луцьку є скупка металобрухта? Я просто не сильно орієнтуюсь у цьому питанні..  :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який там "граматєй" розказує, що пробка потяне 300 грн у токаря? Не підказуй те, де ти пеньок.Ну хіба срібна буде пробка. А реально до 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який там "граматєй" розказує, що пробка потяне 300 грн у токаря? Не підказуй те, де ти пеньок.Ну хіба срібна буде пробка. А реально до 50 грн.

Ну так чого ж ти граматей не допоможиш дівчині? Що пеньок? Візьми да виточи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, не сваріться  :rolleyes:  так сталося, що деталька вже розвалилася вщент і виточувати нема з чого.. (нема зразка). Тому я зараз шукаю таку ж детальку, тільки від іншої "белки" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, не сваріться :rolleyes: так сталося, що деталька вже розвалилася вщент і виточувати нема з чого.. (нема зразка). Тому я зараз шукаю таку ж детальку, тільки від іншої "белки" :)

Якщо є кілька шматочків для виміру діаметру та шагу різьби то й шматочків буде достатньо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...