Перейти до змісту

проблема з відео


Рекомендовані повідомлення

Пи запуску фільмів (через любий проігруватель) появляється синій а потім зелений екран і нема зображення (звук є) шо робити підскажіть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняв на різні версії і пару раз всеодно не паше шо це може бути підскажіть а то сам не можу розібратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пи запуску фільмів (через любий проігруватель) появляється синій а потім зелений екран і нема зображення (звук є) шо робити підскажіть?

Яка відекарта ?, раніше як було ?,після чого так сталося?,вобще то до тебе більше питань чим ти сам задав.

навчіться ставити правильно питаня,з описом проблеми,желіза,які драйвера ,система яка,ну не встроаювати ж ,тут тобі допрос з пристрастієм. :)

така трабла наблюдалась колись під win98(winME) на чіпсетах з встроєним відео від VIA(Trident) i SIS ,коли дрова сама система ставила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо інтегроване відео варто спробувати переставити дрова на інші (іншого виробника, або новішу/старішу версію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этот трабл при запуске любого видео? или что-то таки видно нормально?

До любого відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка відекарта ?, раніше як було ?,після чого так сталося?,вобще то до тебе більше питань чим ти сам задав.

навчіться ставити правильно питаня,з описом проблеми,желіза,які драйвера ,система яка,ну не встроаювати ж ,тут тобі допрос з пристрастієм. :)

така трабла наблюдалась колись під win98(winME) на чіпсетах з встроєним відео від VIA(Trident) i SIS ,коли дрова сама система ставила.

відеокарта nvidia GeForce 7900 GS

Раніше було все добре поки не обновив віндовс через інет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж зробив так як Орфей сказав, бо в мене Азус і їхня технологія ASUS Splendid часом глючить-пришлось відключить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...