Перейти до змісту

Продам/обміняю iPad 2 16gb на ноутбук


Рекомендовані повідомлення

Продам/обміняю iPad 2 16gb на ноутбук, iPad в хорошому стані купувався тут на борді продаю бо хочу ноутбук ціна 2800 комплект коробка і сам апарат без юзб і чехол трансформер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна на 2 айпед та без 3g трішки не адекватна, я думаю варто її переглянути зоб швидше продати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна з 3g від 3000 з теперішнім доларом переглядати тут нічого не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если поюзаю и все бедут на ура! айпад за 2к грн готов купить.

а там докинете грн и можно будет купить ноутбук. бо мало кто хочет менятся таким образом. а так у вас будут деньги у меня айпад и всем хорошо!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 2к купіть собі 1 айпад) і юзайте

я його брав за 2400 мені не прикол продавати його за 2000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если что айпад 1 можно купить за 1.5 к)

я сам айпад 1 на 32 гб за 1.7к грн продавал не давно!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна 2800

за 2к купіть собі 1 айпад) і юзайте

я його брав за 2400

і дивуєтесь, чого вам люди ставлять мінуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 2к купіть собі 1 айпад) і юзайте

я його брав за 2400 мені не прикол продавати його за 2000

брав за 2400, покристувався, а ще і наварити собі треба. Я нічого не пропустив? Де логіка, жадібність засліпила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 2к купіть собі 1 айпад) і юзайте

я його брав за 2400 мені не прикол продавати його за 2000

брав за 2400, покристувався, а ще і наварити собі треба. Я нічого не пропустив? Де логіка, жадібність засліпила?

ок включаєм логіку вашу, брав за 2400 грн + чехол трансфрмер 200 грн + плівка 65 грн порахуй тоді будеш базарити про жадібність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порахуй тоді будеш базарити про жадібність.

Ти потім не дивуйся кількості мінусів. Ти ведеш себе як пацан з рогаткою, хоча, чого як?

З твоїх слів, він в тебе лежав і ти ним не користувався. І щоб йому було зручніше лежати, ти купив йому чохол і плівку. І він настільки добре лежав, що подорожчав на 400 грн?

Річ, якою ти користуєшся дешевшає щодня. А не дорожчає. Якби ти йому аккум замінив на потужніший, то я згоден, а так - барига як є. Ще й розказуєш, по чому брав, і за скільки продати хочеш.. Якийсь невдалий з тебе барига.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 2к купіть собі 1 айпад) і юзайте

я його брав за 2400 мені не прикол продавати його за 2000

брав за 2400, покристувався, а ще і наварити собі треба. Я нічого не пропустив? Де логіка, жадібність засліпила?

ок включаєм логіку вашу, брав за 2400 грн + чехол трансфрмер 200 грн + плівка 65 грн порахуй тоді будеш базарити про жадібність.

Я не базарю на відміну від тебе, я висловлюю свою думку. Вище тобі пояснили, що речі від користування дешевшають щодень, а не стоїть ціна на місці і тим більше не росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порахуй тоді будеш базарити про жадібність.

Ти потім не дивуйся кількості мінусів. Ти ведеш себе як пацан з рогаткою, хоча, чого як?

З твоїх слів, він в тебе лежав і ти ним не користувався. І щоб йому було зручніше лежати, ти купив йому чохол і плівку. І він настільки добре лежав, що подорожчав на 400 грн?

Річ, якою ти користуєшся дешевшає щодня. А не дорожчає. Якби ти йому аккум замінив на потужніший, то я згоден, а так - барига як є. Ще й розказуєш, по чому брав, і за скільки продати хочеш.. Якийсь невдалий з тебе барига.

Якщо вам не видно пане то там ціна стоїть 2400 з чохлом і плівкою, а користувався я ним майже нічого брав у Польщу щоб фільм подивитись пару раз, але походу якщо судити по вашій логіці то я купив його за 2300 вклав в нього 260 грн і я маю продати його за 1500 чи 2000 грн?? Хороший з вас бізнесмен Женя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам не видно пане то там ціна стоїть 2400 з чохлом і плівкою, а користувався я ним майже нічого брав у Польщу щоб фільм подивитись пару раз, але походу якщо судити по вашій логіці то я купив його за 2300 вклав в нього 260 грн і я маю продати його за 1500 чи 2000 грн?? Хороший з вас бізнесмен Женя

ціна 2500 або обмін на ноутбук

я його брав за 2400 мені не прикол продавати його за 2000

Якісь нестиковочки.

1) То брали за 2400, то за 2300...

2) Вклали в нього 260 грн. а по попереднім постам 265 (чехол трансфрмер 200 грн + плівка 65 грн)

3) Пишете що ціна 2500, а потім Якщо вам не видно пане то там ціна стоїть 2400 з чохлом і плівкою.

Якось хоча б свої пости перечитуйте, коли інших звинувачуєте, що вони не бачать нічого.

По факту: Купили за 2300. Покористувались, і почали продавати за 2800 грн. Це від того, що він був у Вас в руках ми маємо доплачувати 500 грн? Чи то такий спосіб торгуватись? Реальну його ціну Вам озвучили, для чого спорити, що він вартий ціни того стану, що він був раніше. Краще піти й купити інший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам не видно пане то там ціна стоїть 2400 з чохлом і плівкою, а користувався я ним майже нічого брав у Польщу щоб фільм подивитись пару раз, але походу якщо судити по вашій логіці то я купив його за 2300 вклав в нього 260 грн і я маю продати його за 1500 чи 2000 грн?? Хороший з вас бізнесмен Женя

ціна 2500 або обмін на ноутбук

я його брав за 2400 мені не прикол продавати його за 2000

Якісь нестиковочки.

1) То брали за 2400, то за 2300...

2) Вклали в нього 260 грн. а по попереднім постам 265 (чехол трансфрмер 200 грн + плівка 65 грн)

3) Пишете що ціна 2500, а потім Якщо вам не видно пане то там ціна стоїть 2400 з чохлом і плівкою.

Якось хоча б свої пости перечитуйте, коли інших звинувачуєте, що вони не бачать нічого.

По факту: Купили за 2300. Покористувались, і почали продавати за 2800 грн. Це від того, що він був у Вас в руках ми маємо доплачувати 500 грн? Чи то такий спосіб торгуватись? Реальну його ціну Вам озвучили, для чого спорити, що він вартий ціни того стану, що він був раніше. Краще піти й купити інший.

купи собі за 1000 такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...