Перейти до змісту

Навчання фотосправі


init

Рекомендовані повідомлення

Знайомий хоче зайнятися фотосправою.

Які є в Луцьку фотошколи,

чи щось подібне з хорошим рівнем підготовки фахівців,

а також сучасною матеріальною базою.

Цікавлять заклади в яких є навчальна програма, може навіть якийсь документ про закінчення.

Залюбки розглянемо різні варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий хоче зайнятися фотосправою.

Які є в Луцьку фотошколи,

чи щось подібне з хорошим рівнем підготовки фахівців,

а також сучасною матеріальною базою.

Цікавлять заклади в яких є навчальна програма, може навіть якийсь документ про закінчення.

Залюбки розглянемо різні варіанти.

от мені цікаво, а що дасть документ про закінчення?

невже автоматично шедеври стануть творитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже автоматично шедеври стануть творитися?

Однакові вчителі, однакові методи, однакові кадри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже автоматично шедеври стануть творитися?

Однакові вчителі, однакові методи, однакові кадри.

тут поспорю, кожен іде зі своїми задачами і якщо голова на місці і руки теж, то результати різні. правда у школи жодні не ходив, а от на МК кількох був і там прикольно було спостерігати одні і тіж кадри зняті з різних ракурсів, у різній композиції і по різному оброблені.

що можу сказати - УДАЧІ вам у нелегкій справі. дай Боже, щоб школа допомогла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотошкола з Косюком - чистий розвод на бабло, примітивні речі, яких в інтернетах - дивись не хочу.

Краще зекономлені гроші використати на прийнятне скло, чи іншу фотоприблуду.

init, пробуйте самі пізнавати, а там буде видно, піде\ не піде такий вид творчості.

З.І. Бумажка міжгалактичного фотографа ІІІ ступеня - нічого не варта, головне майстерність і талант ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно, зараз тих фотографів... і кожен себе профі вважає. Насправді творчість починається коли самі пізнаєте, пробуєте, на помилках вчитесь, а комусь за це платити - взагалі сенсу не бачу, коли в ютубі інфи бери не хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Я, власне, сам розумію, що має бути талант бачити картинку в контексті, відчуття сюжету, перспективи, сприйняття світла і тіні, багото ще різних нюансів. Ну от людина хоче, що я маю казати. Можна порадити піти до якогось практикуючого фотографа, якщо знайдеться той хто буде витрачати час на пояснення і навчання(ясна справа, не безкоштовно), але треба ж знати до кого йти.

Напевно, я б хотів, може на борді, знайдеться людина з потрібними навиками, і годиною часу щоб за келихом-чашкою-чаркою чогось, вживу поспілкуватись. Щоб якось направити той вектор, який вже стирчить, але поки вгору, бо дивиться на висоти світового мистецтва, а поки треба по сторонах дивитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там трохи вище давали лінки на Лі Фроста. В нього там нема про що читати. Полистати, полюбуватися фотками хіба що, але нвчитися навряд чи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Я, власне, сам розумію, що має бути талант бачити картинку в контексті, відчуття сюжету, перспективи, сприйняття світла і тіні, багото ще різних нюансів. Ну от людина хоче, що я маю казати. Можна порадити піти до якогось практикуючого фотографа, якщо знайдеться той хто буде витрачати час на пояснення і навчання(ясна справа, не безкоштовно), але треба ж знати до кого йти.

Напевно, я б хотів, може на борді, знайдеться людина з потрібними навиками, і годиною часу щоб за келихом-чашкою-чаркою чогось, вживу поспілкуватись. Щоб якось направити той вектор, який вже стирчить, але поки вгору, бо дивиться на висоти світового мистецтва, а поки треба по сторонах дивитись)

друже, талант - талантом, а от роботу над собою не відміняли.

рекомендую перечитати інструкцію до фотоапарата - його треба знати як свої 5 пальців.

далі навчання слід направляти в залежності від рівня. твій рівень не знаю - тому раджу прочитати щось загальне. шукай інформацію про те що знає, але у новому погляді, а також вчись новому. та найголовніше - практикуй. шукай своє.

важко давати поради, не знаючи рівень людини і в якому напрямку вона хоче розвиватись. подумай що хочеш фотографувати опиши свій рівень, а також пришли чи виклади сюди кілька фоторобі на твою думку вдалих і кілька невдалих. далі подивимось - може щось підскажу, звичайно якщо буде бажання слухати і якщо моя думка чи мої знання тобі будуть цікаві

ось почни з цього Общий FAQ по цифровой фотографии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивився, це більше популярна література ніж довідник з фотографії. В принципі, ознайомившись з основними термінами фотографії, можна вже з цікавістю читати і його книги.

..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередный пост був доповненням про книжки Фроста. Власне моїх фото на борді э кільканадцять, просто своэ домашнэ фото.

Правда мова йде не про мене.

Я згоден, що треба говорити предметно. Тобто щоб було що критикувати. Про знання самого фотіка, то навіть не обговорюэться.

Дам завдання, хай працює.) Було б добре, якби завдання було сформульовано якось професійно. Типу, не просто - сфоткай птичку, людину, природу,... Може підкажете?

Хоча. "5 різних сюжетів які заківлять "будь яку" людину". Тема думаю нормальна.(результати викладу для огляду).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з точки зору підходу фотооапарат потрібно ще вибрати ... а для цього потрбні яксісь порівняльні храктеристики. А щоб порівнювати потрібно мати якісь базові знання... Наприклад знати що то за звір такий хроматична аберація і тд.

Тобто навчання базовим поняттям повинно бути здійснене, і звичайно краще буде якщо це буде якась школа чи керівник. Ну а далі зрозуміло диплом(як і в університеті) не є показником якості, але є гарантією якогось мінімального рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може підкажете?

найпростіше

піди, наприклад, на http://500px.com/popular вибери щось нескладне в плані об'єкта зйомки і сюжету

нехай спробує скопіювати чуже фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може підкажете?

найпростіше

піди, наприклад, на http://500px.com/popular вибери щось нескладне в плані об'єкта зйомки і сюжету

нехай спробує скопіювати чуже фото

невдалий приклад на - 500px багатьом луцьким і не тільки луцьким фотографам робити немає що, а ось http://photographers.ua/ - ось тут варіацій повно.-

але рекомендувати поки що не буду нічого для реалізації бо не знаю в якому напрямку, стилі і на якому рівні людина фотографує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зареєструвався на 500px, залив тестового жучка. Згодом вирішив пошукати своє чудо. Довго сміявся коли попутно дивився фото, таких же жучків. Нічого мій зате ківерцівський))

Моя фотка з к800і, проти ... ого-го-го-шеньких навіть під плінтусом ямку викопала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зареєструвався на 500px, залив тестового жучка. Згодом вирішив пошукати своє чудо. Довго сміявся коли попутно дивився фото, таких же жучків. Нічого мій зате ківерцівський))

Моя фотка з к800і, проти ... ого-го-го-шеньких навіть під плінтусом ямку викопала.

сайт цікавий, своєрідний але там рівень популярних фото достатньо високий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...