Перейти до змісту

Трабл з планшетом.


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

Маю проблему з планшетом Lenovo S6000-H, постійно перезавантажується.

Версія ядра: 3.4.5

Версія прошивки: 4.22

Гугл підказав прошити, вже пробував, різними прошивками: офіційними та кастомними, не допомогло.

Сервісні центри не знають в чому проблема, пропонують за 150 грн. просто прошити, без будь-яких гарантій, а на мої питання чи можливо це проблема з ядром, знизують плечима.

Можливо хтось, щось підкаже.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо гарантії вже нема, можна спробувати розкрутити і, якщо внутрішня пам’ять теж у вигляді microSD, замінити на нову. після цього прошити.

так вирішив проблему з покетбуком, який вантажився через раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично так, але купували його в Італії, тому варіант здати по гарантії відпадає.

Will, трішки страшнувато розбирати, тимпаче, що на ньому ні одного болтика немає ззовні.

ще читав, що можливо вимикається через ввімкнений Wi-Fi, наче правда, з вимкненим ще не вимикався, але це суб'єктивна інформація, бо ввімкненим плашет без вайфаю був набагато менше часу, ніж з ввімкненим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Will, трішки страшнувато розбирати, тимпаче, що на ньому ні одного болтика немає ззовні.

хоча розбирати там таки трохи складнувато. далеченько флешку заховали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо просто гасне і вимикається то швидше всього проблема в живленні. Без Ви-фи мернше тяне відповідно неребутиться.

Спробуйте із увімкненою зарядкою і з вай фаем. (тільки не ЮЗБ в компютер а реальний блочок). Якщо не впливае на ребути то ймовірніше що це не живлення.

Дефект памяті можливий але оскільки це ліккується тільки заміною то ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю проблему з планшетом Lenovo S6000-H, постійно перезавантажується.

Версія ядра: 3.4.5

Версія прошивки: 4.22

Гугл підказав прошити, вже пробував, різними прошивками: офіційними та кастомними, не допомогло.

Сервісні центри не знають в чому проблема, пропонують за 150 грн. просто прошити, без будь-яких гарантій, а на мої питання чи можливо це проблема з ядром, знизують плечима.

Можливо хтось, щось підкаже.

Дякую.

Отже перше перешевав флештулом на оф? Прошивка десь метрів зо 200 важила на мій леново s920

Щось толком неясно коли ребутиця, під час роботи чи постійно при ввімкнні

Можливо просто пробшема з акб, може капець одній з банок

Більше інфи - більше толкових порад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребутиться коли працюєш з ним, тобто використовуєш браузер, вайфай і т.д.

Так, прошивав флештулом, офіційною прошивкою, важила близько 500 мб.

LSD, скоріше за все, справа дійсно у живленні, тестив з вчорашнього дня з зарядним пристроєм - не вимикався, для тесту вимкнув планшет, вимкнув зарядку і вмикав планшет, дійсно зразу ж перезавантажується.

Виходить проблема з живленням, але де саме, АКБ, контроллер, де копати та що з цим можливо зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре дивитися як там організований контролер. Я думаю справа в ньому.

Але то теорія ... можливо акумулятор. Вплоть до банального паганого контакту з акумулятором.

Ну я просто не знаю якби була можливість поставити інший акумулятор то я думаю ситуацію можна прояснити. Або БЖ з аналогічними параметрами подати на вхід акумулятора но там мабуть 3контакт так що без сеціаліста наврядчи вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже схоже на підгулявшу батарейку, яка просідає під навантаженням і таблетка йде в ребут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже схоже на підгулявшу батарейку, яка просідає під навантаженням і таблетка йде в ребут

Дуже схоже на те, відпаяй акб поганяй на заряднику буде видно реальну ємність

Можу допомогти

І ще одне там немає трьох контактів там лише + і gnd припаяні до плати вроді, кожен планшет різний тому сказати точно важко

Як варіант лабораторний блок живлення замість акб підкинути і всі питання самі собою відпадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, можливо ви маєте рацію, але як тоді така батарея потрапила у новий планшет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно думав як на мобілі 1земля і два плюса: один на режим очікування інший нарозмови\вайфай тд.

Тоді блок проще пікинуть ...

Deemon, можливо ви маєте рацію, але як тоді така батарея потрапила у новий планшет?

Варіантів море від заводського браку до банального: продавцю консультанту в магазині його почала глючити він поміняв з якимось(Вашим) дивайсом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD, ймовірніше перше, так як я вже казав, апарат важко розібрати, навряд чи цим би займався продавець-консультант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD, ймовірніше перше, так як я вже казав, апарат важко розібрати, навряд чи цим би займався продавець-консультант.

Апарат якраз ще не дуже і складно розібнати, а от розрядити до 0 і зарядити до 100 планшет незавадило б

Контроллер перещитає ємність і тд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, варіантів по гарантії ноль?

десь прозвучало, що він новий

Придбаний за межами України(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...