Перейти до змісту

прошу поради


монах

Рекомендовані повідомлення

купила людина телефона.цілі сутки питань не було в неї.через сутки каже шо поломаний.купувався з рук в руки.перевіряли при покупці.зара угрожае мвс.телефон б.у китай.шо може доказати?и як ласково послати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зара угрожае мвс.телефон б.у китай.шо може доказати?и як ласково послати?

Розшифруйте це речення.... а то мвс-китай-послати якось не сходиться. Чи то лише в мене?!?!

ПС. Хоча шансів повернути гроші і так мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон бувший у використані.марка копія iphone 5.під час покупки все робило без проблем.через сутки після покупки каже шо не робочий.грозиться міліціею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за манібек домовлялися? телефон поламався у покупця, б\у товар поверненню по закону не підлягає, тому сміливо кажіть що не моя провина що він у вас поламався, потрібно було купувати новий, щоб мати гарантію, а так від цього ніхто не застрахований...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше за все не буде ніякого мвс, хіба мо родич прийде полякати

а якщо буде - то не морозьтесь, йому треба буде довести що це ваша вина... а я навіть не уявляю як це зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь не відкидаю варіанту що телефон був з вадами, і його спихнули швиденько, а тепер кажуть "нічого не знаю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, на місці покупця треба було обумовити термін для манібека. Але навіть якщо цього зроблено не було, поставте себе на його місце. Ви купили річ, і на наступний день вона вийшла з ладу. Дивно, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви про манібек, не домовлялися і не писали розписку з підписами, то не парся, і я думаю, що китайський телефон не коштує 800 грн щоб за нього піднімати МВС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене був випадок.купив новий iphon 4 китай.на наступний день прошивка злетіла.посидів в неті 10 хвилин.позвонив до продавця зустрілися замінив прошивку робив 7 місяців ше покі не втопив.то хоть новий був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за допомогу.тема закрита.

покупець при зустричі приніс телефон який продавав я йому.в том телефоні не збігаеться імей.телефон приволок не мій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги у него насильно ни кто не забирал, если не было договора про манибэк то пусть пожинает свои плоды, ну это в случае если в телефоне нету конкретного брака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...