Перейти до змісту

Сильно гріється ноут


Рекомендовані повідомлення

Форумчани, прошу вашої поради.

Мається ноут ось такий http://allo.ua/ru/products/notebooks/acer-aspire-e1-531g-b9604g75maks-nx-m7beu-003.html .

Купувався наприкінці серпня 2013 року. Ще є трохи гарантії.

Але виникла така проблема. При довгій роботі або великому навантаженні сильно гріється проц. до 80градусів ( критична температура 85). Ноутом користується брат ( студент), любить іноді пограти гейми.

В сервісний центр по причині сильного нагріву врятлі приймуть, мені принаймі так здається. Що порадите робити??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з новим ноутом теж була така проблема..

заніс в ремонт..виявилось, що кулер добре не охолоджував ноут..причина - відсутність "смазки" в ньому..якись заводський дефект - чи що..

змазали - все ок..

послухайте як працює кулер..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почисть його там полюбом пилі куллер насмоктав, і не став його на ліжко чи на крісло м*яке він тільки пилюку всмоктує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форумчани, прошу вашої поради.

Мається ноут ось такий http://allo.ua/ru/products/notebooks/acer-aspire-e1-531g-b9604g75maks-nx-m7beu-003.html .

Купувався наприкінці серпня 2013 року. Ще є трохи гарантії.

Але виникла така проблема. При довгій роботі або великому навантаженні сильно гріється проц. до 80градусів ( критична температура 85). Ноутом користується брат ( студент), любить іноді пограти гейми.

В сервісний центр по причині сильного нагріву врятлі приймуть, мені принаймі так здається. Що порадите робити??

ну так розбери та почисть систему охолодження,там мабуть пилюки шар в пiв сантиметра! Чи занести до мене я почишчу(пiсля того гарантiя закiнчуэться) або ж занести в сервiсний центр хай там чистять,але це не вiдноситься до гарантийного випадку так що прийдеться заплатили за чистку ноута
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з новим ноутом теж була така проблема..

заніс в ремонт..виявилось, що кулер добре не охолоджував ноут..причина - відсутність "смазки" в ньому..якись заводський дефект - чи що..

змазали - все ок..

послухайте як працює кулер..

та кулер працює тихо, як відразу куплений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з новим ноутом теж була така проблема..

заніс в ремонт..виявилось, що кулер добре не охолоджував ноут..причина - відсутність "смазки" в ньому..якись заводський дефект - чи що..

змазали - все ок..

послухайте як працює кулер..

та кулер працює тихо, як відразу куплений.

Подмухай туда сильно , або візьми пилососом продуй, якщо не поможе то полюбом нада розбирать і чистити. Подивись інструкції в інеті як твого ноута розбирають і попробуй сам ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ще є гарантія розбирати не раджу бо гарантія пропаде,занесіть в сервісний центр мусять зробити і якщо ноут ігровий тобто потужність хороша то йому потрібне додаткове охолодження продаются спеціальні підставкі з кулерами,з цим раджу не затягувати можна спортити ноут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім дякую за допомогу. на наступному тижні займуся вирішенням даної проблеми

тему можна закрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...