Перейти до змісту

Тре працівника на будівництво.


Zefirka

Рекомендовані повідомлення

Бажано монолітчика. Розклад - якісь невідомі особи залили подушку під фундамент. Геть далеко від розбивки. Тре попаритись з двума іншими (нормальними) монолітчиками, зробити розбивку вже всередині котловану під края опалубки, поставити опалубку (фанера 1,5*1,5) і залити.. Каркаси вже пов'язані. Оплата нормальна (дивимось по вмінням). Якщо не тупимо - 350 грн за куб. Підсобнику 100 грн в день. Срок -10 днів або швидше. Всі інструменти і матеріали є. Не вистачає одного чоловіка. Гемор - помилки інших.

Бажано-0967294092 або 0667212514

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як платили так і будете мати,за 350 грн,нічого не зміниться,а плата 100 грн підсобника це ще в далекому 2009 році,надворі 2014,доллар 12 гривень,поважайте людей.

За що не люблю хохлів,жадні і хочуть наїбати один другого

Без образ,просто накипіло.Коли йдеться мова за роботу то кричите чому так дорого,коли заходите в магазин купляєте і гроші не жалко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

350 грн за куб це мало? на рахунок підсобника згідний, але фіг знає хто прийде працювати.. бухарь чи молодий здоровий хлопець.. 100 - це мінімум.. будемо вже бачити по ходу діла..

аби залізти пофлудерастити.. не влаштовує, не подобається - то працюйте на своїх роботах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ківерцях куб 420 грн і не менше.Підсобник який калатає бетон 250 грн.

Який флуд шановна,так я далі працюю на своїх роботах,і ще хочу щоб ціни лигарі всілякі не збивали а робили за розумну ціну яка дійсно вартує виконаної роботи.

Вдалого вам знайти помічника. Всього найкращого.

Не влаштовує ціна,спробуйте самі заливати і виставляти за 350 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсобник за 250 грн? з 9 до 18? Нє дядя, то Ви шось придумали) Я б і сам так пішов працювати :D Але дякую за Вашу дезінформацію в моїй темі) Мотивує. Калатати бетон - то типу гортати?))

Може я десь не правий, але кому потрібна робота - звертайтесь. Як такої - чорнової роботи вже майже нема. Скадності ніякої нема. руки, мозок - і вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас покличу до себе на бетон коли буде заливка.Номерок будь-ласка в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов б підсобником, але за 100грн, до вас ніхто не піде. Як піднімите ціну мін. до 175 - тоді звертайтеся.

Зараз ціна підсобника мін .150грн-175грн, а по стандарту 200грн, підсобник каменщиків має 275грн дньовка.

Так що автор задумайся.

А будеш платити по 100 і після них будеш переробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще хочу щоб ціни лигарі всілякі не збивали а робили за розумну ціну яка дійсно вартує виконаної роботи.
За що не люблю хохлів,жадні і хочуть наїбати один другого

Во во, поприїжають хєр зна звідки і кладуть плитку по 50 грн. За останні півтора тижні був на трьох квартирах після таких майстрів. Власники просили переробити))). Порадив звернутись до тих, хто клав :_07: по 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...