Перейти до змісту

Продаж, дарунок, спадщина земельної ділянки з будинком.


DrWeird

Рекомендовані повідомлення

В наявності земельна ділянка з будинком у власності стареньких батьків, планують передати право власності дочці таким чином, щоб жоден з родичів не мав змоги судитися та претендувати на неї.

Батьки гарно поділили майно між дітьми, але в сімї на жаль не без "морального урода" :(.

На сімейному зборищі було вирішено фіктивно "продати" сестрі.

Чи є таке рішення найефективнішим, як зекономити на зміні власності ? Час іде, сестра за браком коштів і наполеонівськими планами не поспішає , я старший брат і ладен сам заплатити за всі процедури.

Прошу інформаційної допомоги !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаж це 100% варіант.

Як припущення, може зробити ще й фіктивні борги перед сестрою? Той хто братиме спадщину, має взяти пропорційну частку і боргів по спадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну детальну схему хай юристи придумають. Просто пам"ятаю що по закону якщо приймаєш спадщину то не тільки майно а й борги. Не хочеш брати на себе борги - не маєш права на спадщину. Якщо борг буде перед сестрою то той хто забере по спадковості хату має оплатити сестрі борг, який може бути співмірний з вартістю майна.

ПС. Але я б не ризикував і краще продав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще піти до хорошого юриста на консультацію, цим самим ви заощадите час та гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за продаж, була схожа ситуація. Спадщину,дарчу - можна оскаржити, продаж,якщо немає обмежень - дуже складно, але допомога професійного юриста тут не завадить... та і не так вже й дорого буде коштувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я радив би продаж лише в тому випадку, якщо сестра у випадку спрру в майбутньому зможе підтвердити, що вона мала дохід, який дозволив їй купити це майно. Дохід має бути задекларований.

В іншому випадку фіктивність такого продажу легко доказується.

Бачу два нормальні варіанти - дарування. Для "гурманів/збоченців" - передача будинку й ділянки в статутний капітал новоствореного ТзОВа і подальша передача ТзОВа доньці. Можливий і заповіт, але треба правильно підійти до його складення і належним чином зафіксувати, що батьки під чвс складення заповіту перебували в адекватному стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестра одружена. Підходить найбільш безпечний в майбутньому варіант.

Дайте контакти порядного юриста. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

050 5237979, я порядний :)

ЗІ. Темку краще витерти, тож як знайдеш юриста - дай знати, я її зничтожу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо одружена - то дарування це найкращий варіант, нема чого більше вигадувати. отримане в дар майно матиме статус особистої приватної власності сестри (а не спільної сумісної з чоловіком, якби це було внаслідок купівлі-продажу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...