Перейти до змісту

Продам вирощених курей-бройлерів


igoryer

Рекомендовані повідомлення

Продам кури-бройлери на м"ясо. Засмалені (по бажанню можу і не смалити), випатрошені, поскубані, готові для приготування одним словом. Вирощую курей не перший рік, кормлю без хімії, виключно на натуральних складниках, тому що сам також споживаю їх. Ростуть 45 днів. Якраз прошло 45 днів, пора лягати під сокиру))) Завтра буде свіжак. Кому цікаво - звертайтесь, дам детальнішу інформацію. Ціна 40 грн/кг.

Телефон 0950981041. Віктор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так домашня куря у бабусь по 37грн/кг, щось твоя курка з домішками дороговата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так домашня куря у бабусь по 37грн/кг, щось твоя курка з домішками дороговата.

а ти впевнений, що бабусі без домішків продають?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=Mr.BrooX=-, думаєш бабусі не кормлять курей всякою хімією? :)

Для себе?

Зараз всі люди вирощують "для себе" і окремо "на продаж". У тому числі і велика кількість бабуль.

Я думаю можна розрізнити вирощене на преміксах,і натуральне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беру стабільно по декілька штук. Також знайомі брали для малої дитини - були задоволені.

Ніколи не розумів людей, які говорять не спробувавши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний ТС, курча бройлер без комбікорму (по Вашому - хімія) за 45 днів буде орієнтовно вагою 1 кг.

А справжні ROSS-308, KOB - 500 так, дійсно на птахофермах забиваються на 38-45 день. Тоді вони досягають ваги тушки 2,2-2,7 кг. Але для цього їм потрібні білки, амінокислоти, вітаміни, ферменти для травлення тобто все те, що є у повноцінному збалансованому комбікормі. Але ж це по Вашому хімія?

Усі зацікавлені можуть перевірити дану інформацію у Гугл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний ТС, курча бройлер без комбікорму (по Вашому - хімія) за 45 днів буде орієнтовно вагою 1 кг.

А справжні ROSS-308, KOB - 500 так, дійсно на птахофермах забиваються на 38-45 день. Тоді вони досягають ваги тушки 2,2-2,7 кг. Але для цього їм потрібні білки, амінокислоти, вітаміни, ферменти для травлення тобто все те, що є у повноцінному збалансованому комбікормі. Але ж це по Вашому хімія?

Усі зацікавлені можуть перевірити дану інформацію у Гугл

все правильно підмічено, але до багатьох комбікормів добавляють гормон росту, якраз це я мав на увазі під словом "хімія"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, наскільки мені відомо то для виробництва комбікормів в Україні заборонено використовувати так званий "гормон росту". Знаю що в Європі використовують.

Чи Ви знаєте якісь Українські комбікорма з "гормоном росту". Просвітіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...