Перейти до змісту

Відпустка без збереження заробітної плати


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Цікавить чи юридично правильно щоб працівник пішов у відпустку без збереження заробітної плати, а за місяць часу пішов у щорічну основну відпустку.

Зустрічала наступну інформацію

Неоплачуваними є відпустки, обумовлені потребою працівника, що виникла у нього з особистих причин після повного використання оплачуваної відпустки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається там лише 20 днів є неоплачуваної

Тривалість неоплачуваної відпусти буває різною і залежить від причини

Працівник хоче взяти відпустку за сімейними обставинами. За законом дозволяється до 15 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене була певна проблемка, тому брав дві неділі, після чого ішов в лікарняне на неділю, а потім брав 10 оплачуючих.

все нормально провели і питань не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неоплачувану відпустку можна використати незалежно від наявності невикористаних днів основної щорічної (оплачуваної) відпустки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неоплачувану відпустку можна використати незалежно від наявності невикористаних днів основної щорічної (оплачуваної) відпустки

А можна пруф лінк якийсь?

в законодавстві цього не зустрічала

А цитату, що наведена у першому повідомленні взято звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Праов працівника вибрати відпустку, в яку він хоче піти. Немає тут нічого кримінального, якщо людина йде без збереження, а потім у щорічну відпустку. Може хоче погуляти довше у щорічній і бере спочатку без збереження.

В мене було 3 щорічних відрпустки і ходив без збереження. Під час перевірки з праці претензій не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачу сенсу йти в неоплачувану відпустку, коли є щорічна, минулорічна - втрата коштів і на пенсію впливає. Знаю що на підприємствах вимушено "виганяють" за власний рахунок, то чи це є правомірним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачу сенсу йти в неоплачувану відпустку, коли є щорічна

скільки людей - стільки й думок :)

мені, для прикладу, мало 24 днів щорічної відпустки! Невже комусь вистачає цього на рік щоб повноцінно відпочити???

А всіх грошей в світі і так не заробиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розумію, мені теж МАЛО :- )але беру тільки після використаної щорічної, при потребі. Наприклад запитання: якщо в мене90 днів не використаної відпустки, а народ виганяють за власний рахунок, навіщо?і чи це правомірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в мене90 днів не використаної відпустки, а народ виганяють за власний рахунок, навіщо?і чи це правомірно?

підприємство чи організація таким чином хоче зберегти/зекономити кошти

у посиланні, яке я вже наводила вище, розписано про "законність" таких дій роботодавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що викладач може піти у неоплачувану відпустку виключно лише за власним бажанням і за наявності у нього важливих причин особистого характеру, які підтверджуються документально, про що вказується у його заяві про надання неоплачуваної відпустки. Рішення ж ректорату, навіть затверджене наказом ректора, в якому адміністрація пропонує викладачу написати заяву про надання йому неоплачуваної відпустки, є таким, що не відповідає вимогам чинного трудового законодавства, а тому є протиправним. А протиправні накази за діючою Конституцією України працівник має право не виконувати.
:-) , а що юристи наші скажуть?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна пруф лінк якийсь?

в законодавстві цього не зустрічала

Закон України "Про відпустки"

Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін

"За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може

надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін,

обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим

ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік."

У статті немає обовязкової умови про те, що повинна бути відсутність невикористаної основної щорічної (оплачуваної) відпустки, ось і весь пруф ;)

:-) , а що юристи наші скажуть?

краще в КО спитайте )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:-) , а що юристи наші скажуть?

краще в КО спитайте )))

:sq_ye:http://lurkmore.to/К...тан_Очевидность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то не законно. Але краще піти на пару днів без береження чим власнику скорочувати чисельність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...