Перейти до змісту

Компанія Модерн-Експо оголошує набір працівників


kusmich

Рекомендовані повідомлення

Точно знаю чем больше работаешь, тем выше ЗП. на счет карьерного роста ничего сказать не могу :0157: :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є можливість кар"єрного росту. Все залежить від того як себе зарекомендуєш.

Дехто з виробництва попадає в офіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.Цікавить чи актуально, я так зрозумів там 2 тижні перед тим як працювати навчають а на зварників на автоматичних та напівавтоматичних машинах там навчають чи тільки на 3 попередні ваканції(складальник, слюсар з механоскладальних робіт, помічник оператора верстатів з програмним керуванням).Телефонував телефон чомусь не беруть,Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.Цікавить чи актуально, я так зрозумів там 2 тижні перед тим як працювати навчають а на зварників на автоматичних та напівавтоматичних машинах там навчають чи тільки на 3 попередні ваканції(складальник, слюсар з механоскладальних робіт, помічник оператора верстатів з програмним керуванням).Телефонував телефон чомусь не беруть,Дякую

хз
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є якась можливість кар'єрного росту, наприклад, з вакансії того самого оператора "листогина"? Звісно при умові хорошої роботи, знань технічних креслень.

конешно, якщо в тебе є родичі там, то через місяць - другий будиш в "акваріумі" сидіти хуйнею займатися і зарплату получать нікіслу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конешно, якщо в тебе є родичі там, то через місяць - другий будиш в "акваріумі" сидіти хуйнею займатися і зарплату получать нікіслу))))

це твої еротичні фантазії чи назвеш пару реальних випадків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо то знову заказ мають.що наберають людей...чи просто на 3 мiсяцiяк завжди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конешно, якщо в тебе є родичі там, то через місяць - другий будиш в "акваріумі" сидіти хуйнею займатися і зарплату получать нікіслу))))

це твої еротичні фантазії чи назвеш пару реальних випадків?

ти що дибіл? які ще еротичні фантазії. ШО ти ліпиш? а на рахунок прикладів, в нестандартний, деревяний, кб то тав в акваріумах всі родичі, свати, брати, куми, друзі,.... а ти чого питаєш на рахунок прикладів? :)

Казали на 2 місяці по контракту якось .

набирають на 3, 4 як кого, багатьох на фарбувально сушильні лінії і в стандартний цех. зп в помічника оператора там приблизно 2750-2900

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це твої еротичні фантазії чи назвеш пару реальних випадків?

кожен хто приходить чийсь родич, як не крути... звичайних людей туди не беруть.

прийшов побув пару тижнів і все, пішов на підвищення.

стандартний цех. зп в помічника оператора там приблизно 2750-2900

зараз встановили систему преміювання, якщо в зміну 8год. здаєш план то отримують премію "налічкою" 200грн. на 3-4людей. (КМ ПП)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О_о_о! Походу то ти там ще не довго працюєш, або в офіс взяли після міжнародних в цю контору бо там таких беруть, щоб заманювали дурнів. Діректора, іздять на дорогих тачках, іздять по заграницях, і будують не маленікі будинки на тій же рівненській, а народ простий вкалує за 200-300долларів в місяць, як були звичайні робочі на яких все тримається рабами так і остались, ох як же ш шкода що в нас такі люди ще дурні і роблять за такі гроші тяжко не беручи до уваги свою пезшочергову значимість для заводу..

комуніст детектед? :)

поки молодий створюй свою фірму, знаходь нішу на ринку, бери кредити, купляй обладнання, наймай людей - через років 10ть будеш мати: дорогі тачки, заграниці, будинки.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю прості принципи працівника:

- не подобається не працюй там;

- кричиш всім мало платять, або проси більше, або звільняйся, тільки не кажи як платять, так і працюю (це примінимо тільки до того, якщо тобі вже довго затримаують заробітну плату, тоді, так як платять так і працюєш, в іншому випадку цей принцип не підходить)

- начальники, козли, пі..., й так далі, так звільняйся, шукай інших начальників, або сиди тихенько і не рипайся.

---Раз такий розумний, що всі такі не такі начальники, директора, стань сам начальником, директором, власником, і умнічай собі там, а не там де ти працюєш.

Висновок, якщо ти супер-пупер спеціаліст, то не тобі роботодавець диктує умови, а ти роботодавцю.

Простий вам випадок, людину взяли на роботу, спеціаліста, з зарплатою в 100 тисяч гривень, тільки йому одному дозволено курити будь де в офісі, всім інгим курити заборонено (власник фірми (директор) сам не курить). Тому що це була одна з умов того спеціаліста при прийомі на роботу.

Так що думаю хаяти власників, і так далі, не доречно як мінімум тому, що тебе силою ніхто не тяне на роботу, а якщо вже погодився то виконуй все те, на що сам і погодився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас всі такі - краще сидітим дома і нитиму по форумах як мені хреново жити і які всі кругом під**аси, ніж підніму дупу і піду хоч щось робити, на ЗП, яка може і не відповідає амбіціям, але є перспективи росту (то я зараз не про Модерн, а взагалі). Отакий дурнуватий менталітет. Або всьо і зразу, або нічого. Поступово щось здобувати, згодні лише одиниці, але вони і не ниють, а просто йдуть до поставленої мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Якось спілкувався я з одною дисьть успішною людиною, з розмови зрозумів що краще - працювати і займатись тим чим любиш щотнайбільш виходить,

Але ж нині аби робота пофіг шо здоровя вгробиш за 3 куска через рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компанія "Модерн-Експо" оголошує набір працівників за спеціальностями:

- складальник;

- оператор верстатів з програмним керуванням;

Заробітна плата від 3000 грн.

Телефонуйте: 050 377 95 67; 78 95 77

rfj6q.jpg

Доброго вечора,якщо вакансія актуальна прошу Вас перезвонити мені,0665661029-Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты это всерьёз? Компания будет звонить тебе? Она заинтересована, чтобы ты работать пошёл? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...