Перейти до змісту

Східні партизани. Давайте допоможемо!


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги у тих хто знає мене особисто чи довіряє у силу різних причин. Допомогу прошу не для себе, а для групи людей, яку я умовно називаю "східні партизани" (СП).

СП це група патріотів, що проживають у місцях проведення АТО й постачають (реально ризикуючи життям) наших бійців. У хлопців реально сталеві яйця, особливо після того, як вони повивозили свої сім'ї, яким погрожували. Солдатам возять їжу, воду, цигарки, носки, станки для гоління та ще багато різних речей. Нажаль, я поки не зможу назвати людей, точні місця й, навіть, писати розлогі звіти. Я не маю права ризикувати їх життям й саме тому звертаюсь до людей, що поки повірять мені на слово й мінімальне звітування (оголошення сум й фото того, що купилось, можливо інколи й фото з місць, але без облич).

Допомогти ви можете грошима, які відправите на мою картку ПриватБанка 5168 7423 2255 9661 (Андрій Охремчук)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший платіж отримано.

не знаю це звідси чи з фейсбуку, але дякую.

надіюсь це не все й ми не стоятимемо осторонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребятам трудно вырываться даже за 40 км. постоянно - эти 40 км. в нынешних условиях превращаются во все 140 км. Время, блокпосты, дефицит бензина. С продуктами , я так понимаю, пока нет особых проблем. Основная проблема-сигареты, там много курцов и этот самый бензин. Его нужно покупать.

За чем-то дефицитным-типа батарейки, принтер-это понятно.

Поэтому самое основное сейчас-как воздух-это деньги.

останні новини від східних партизан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не туди запостив. переніс в тему війна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за сьогодні для потреб східних партизан три платежі: 50+500+50=600 грн. дякую!

але це мало. катастрофічно мало. не будьте байдужими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

станом на зараз східним партизанам відправлено 800 грн. сьогодні вечері хлопці везуть чергову передачу.

якщо до 16.00 скинете гроші, то вони встигнуть перетворитись у шкарпетки, воду та цигарки для солдат задіяних у АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew Ohremchuk

хочу похвастатись. завдяки східним партизанам було врятовано жінку та її сімю, яка не так давно проганяла терористів з під власного будинку. всі бачили ролик.

а ось останні новини від СХ

"если все затянется на пару месяцев то о "приключениях в тылу врага" книгу напишу)))))

вроде не красиво хвастаться ))в штабе нас хвалили,говорят что мы своими разведданными спасли уже не один десяток солдатских жизней...и язык наш жирный оказался уже много чего сдал!!!

взяли еще удочек и крючьков и уже снова в клоповне.....

еще раз спасибо вам огромное!!без вашего участия мы этого не сделали ни как!!!!так что все наши маленькие победы ваши тоже!!!!!!"

народ, ми робимо непомітну, але важливу справу. дуже прошу допомоги й надалі. деталі тут

https://www.facebook...482079312024887#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для східних партизан надійшло два неідентифіковані мною платежі (50 та 500 грн).

думаю це хтось з борди. інші платежі я знаю звідки. дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew Ohremchuk

на потреби східних партизан відправлено 1500 грн. дякую всім хто розуміє ситуацію правильно. до тих 650 грн, про які я писав вчора силами поліських партизан було докинуто 350 грн, а сьогодні ще прийшов платіж у 500 грн.

якщо у хлопців все пройде добре й буде трохи вільного часу, попробую взнати останні новини їх бородьби. дуже хочу, щоб все скінчилось й я зміг розповісти детально про цих героїчних людей.

для тих, хто не знає чим займаються східні партизани чи хоче допомогти читати тут

https://www.facebook...482079312024887

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні у збитій вертушці були саме ті хлопці, яким допомагали східні партизани. їх міняли сьогодні, бійці радувались відпочинку...

сказати, що СП у шоці, не сказати нічого...

п.с. щойно прийшло 100 грн, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew Ohremchuk

пару цитат з сьогоднішнього діалогу з східними партизанами (те що пропустила цензура)

"извини что не перезвонил.у нас маленький прокольчик вышел с уловом чуть засветились пришлось в лесу ночевать.потом база сейчас домой как мышка прокрался..как это уже надоело....скрей бы этих тварей перемочить!!!!"

"завтра буду скупляться..на днях закинем...после сегодняшней сбитой вертухи туда вообще перестанут летать((капец..."

п.с. за сьогодні прийшло чотири платежі (100+100+200) дякую!

-----------------------------------

для тих, хто не знає чим займаються східні партизани чи хоче допомогти читати тут

https://www.facebook...482079312024887

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew Ohremchuk

"вчера скупился 20 блоков сигарет(разных от 8 до10.50гр пачка)10 пар шлепанцев.30 пар носков+40 бутылок 2л воды"

це про крайню передачу, яку сьогодні доставили східні партизани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew Ohremchuk

новини від східних партизан.

в ніч суботи на неділю була вдала доставка, про що я вже писав. вчора вечері хлопці везли ще одну посилку й тут вийшов прокол. пряма мова:

"привет!!вчера скупились.думали сегодня до рассвета отвезти,оставалось километра 3-когда звонят пацаны и говорят"отбой,снайпер опять начал херячить"пришлось назад ехать...мало того что не разгрузился так еще налетел на какую то срань(за 4-5км выключаем свет) и прорубал 2 колеса.поставил запаску и на одном пустом по грязюке еле доехал...проехались по шиномонтажкам б/у резины нет.все твари поотжимали на блокпосты..на завтра пообещали найти..поставил свою зимнюю.езжу теперь шуршу шипами))денек выдался козлиный...."

станом на сьогодні для партизан є всього 500 грн й то Приват24 "вісить" й не можу перекинути...дуже прошу допомоги фінансової для хлопців. вони роблять важливу й небезпечну справу для нашої спільної перемоги.

-----------------------------------

Допомогти ви можете грошима, які відправите на мою картку ПриватБанка 5168 7423 2255 9661 (Андрій Охремчук)

-----------------------------------

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Andrew Ohremchuk

пам'ятаєте про "східних партизан"? ні, нагадаю https://www.facebook...482079312024887

я для хлопців давно нічого не просив, бо коли в славянську та краматорську стало сильно жарко вони подали заявку у батальйон "Донбас", були прийняті, тренувались й зараз активно працюють))

але тепер прийшла пора їм допомогти, вірніше не їм, а їх сім'ям, які в чужому місті й без грошей. допомогу на мою картку, я далі перекину. єдине прохання, відписуватись, що сума саме для допомоги "східним партизанам". повірте допомогти треба, а як кінчиться війна, я вас познайомлю з справжніми українцями сходу, а не з тупою ватою...

----------------------

ПриватБанка 5168 7423 2255 9661 (Андрій Охремчук)

----------------------

Прошу репосту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...