Перейти до змісту

шукаю роботу, яка пов'язана з творчістю


Natali  Waters

Рекомендовані повідомлення

Дівчина, 21 рік, шукаю роботу, яка хоч якось пов'язана з творчістю.

- є навики роботи у таких графічних редакторах як Adobe Illustrator та Photoshop (хоч і освоювала їх сама, проте можу розробляти логотипи, візитки, афіші чи просто малювати ілюстрації).

- умію працювати з фото у програмах Adobe Lightroom та Photoshop (обробка фото, також є досвід у створенні весільних альбомів).

- подобається організовувати різноманітні свята, підбирати декор і тд. Також займаюсь хендмейдом, тому можу з легкістю робити різні запрошення, листівки, декорації до свят чи щось на зразок цього (для випадку, якщо хтось шукає флористів-оформлювачів, без досвіду як такого, але з бажанням вчитись).

Для запитань та пропозицій писати у пп, або на мейл >>[email protected]

(можу надіслати приклади робіт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина, 21 рік, шукаю роботу, яка хоч якось пов'язана з творчістю.

- є навики роботи у таких графічних редакторах як Adobe Illustrator та Photoshop (хоч і освоювала їх сама, проте можу розробляти логотипи, візитки, афіші чи просто малювати ілюстрації).

- умію працювати з фото у програмах Adobe Lightroom та Photoshop (обробка фото, також є досвід у створенні весільних альбомів).

- подобається організовувати різноманітні свята, підбирати декор і тд. Також займаюсь хендмейдом, тому можу з легкістю робити різні запрошення, листівки, декорації до свят чи щось на зразок цього (для випадку, якщо хтось шукає флористів-оформлювачів, без досвіду як такого, але з бажанням вчитись).

Для запитань та пропозицій писати у пп, або на мейл >>[email protected]

(можу надіслати приклади робіт)

Попитай тут, можливо ще актуально.

http://vk.com/veselakulka?w=wall169752625_1742%2Fall

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба пошукати у просторі соціальних мереж. Зараз дуже багато творчих фрілансерних вакансій можно знайти. Тим паче, деякими програмами ви вже володієте, а це - великий плюс! Та й за бажанням та мотивацію у вас все чудово. Успіхів Вам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

- умію працювати з фото у програмах Adobe Lightroom та Photoshop (обробка фото

можна декілька прикладів обробки фото?

так можливо?

post-70549-1279546769.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто Ви за освітою? чи так просто є бажання творити? і натхнення, що в процесі виходить гарний результат.

Якщо можна хоч дві, три роботи своїх покажіть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- умію працювати з фото у програмах Adobe Lightroom та Photoshop (обробка фото

можна декілька прикладів обробки фото?

так можливо?

post-70549-1279546769.jpg

дитина виглядає штучною, таку обробку не люблю взагалі.

приклади можу у приват надіслати

а хто Ви за освітою? чи так просто є бажання творити? і натхнення, що в процесі виходить гарний результат.

Якщо можна хоч дві, три роботи своїх покажіть)

просто цим люблю займатись, творчість приносить задоволення, тому і хочеться спробувати себе в якійсь одній із її видів (ілюстрації\дизайн, або фото чи творити щось руками, як наприклад флористика).

якщо цікавлять приклади, пишіть у приват або на мейл: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад робіт всім, може зацікавить!

точно,

а то "приклади на емаіл" якось дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ісходнікі в студію, хоч один з перших 7

про що ти говориш?

вважається, що "ісходнікі " це які зображення були використані при створенні даних зображень

чи він мав на увазі проекти *psd чи інші проектні файли або скоріше всього оригінальне зображення

але бред в любому випадку роботи не важкі чому він не вірить хз))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ісходнікі в студію, хоч один з перших 7

про що ти говориш?

вважається, що "ісходнікі " це які зображення були використані при створенні даних зображень

чи він мав на увазі проекти *psd чи інші проектні файли або скоріше всього оригінальне зображення

але бред в любому випадку роботи не важкі чому він не вірить хз))

ну я знаю що це таке, просто здалось зовсім не в тему було написане повідомлення.

люди писали "щось дивно, що приклади тільки в приват чи на пошту", а все заради того, щоб уникнути от таких повідомлень, на зразок "покажи ісходніки" або "не твої роботи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...