Перейти до змісту

куплю металевий котел


Рекомендовані повідомлення

є в продажі стальний котел ще виробництва СССР, , якщо цікавить за 1200 грн можу віддати, він повністю новий тобто не викоритсовувася, і зараз стоїть в упаковці. 0952875410

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є старий котел під тверде паливо. був перероблений на газ. житомирський. завтра скину фото, якщо цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

06733253десять

є старий котел під тверде паливо. був перероблений на газ. житомирський. завтра скину фото, якщо цікавить?

фото та ціна?

є в продажі стальний котел ще виробництва СССР, , якщо цікавить за 1200 грн можу віддати, він повністю новий тобто не викоритсовувася, і зараз стоїть в упаковці. 0952875410

потрібен бу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є 2 штуки, б.у., перероблені колись під газ тобто повішена газова апаратура. дуже важкі, габарити як в котла рівнетерм 32, певно 250-300 кг мають бо в причіпі 300 кг прогнулись ресори в іншу сторону. продам за 600 грн, тобіш майже по ціні металобрухту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є 2 штуки, б.у., перероблені колись під газ тобто повішена газова апаратура. дуже важкі, габарити як в котла рівнетерм 32, певно 250-300 кг мають бо в причіпі 300 кг прогнулись ресори в іншу сторону. продам за 600 грн, тобіш майже по ціні металобрухту

вага та ціна 1го чи 2х котлів, бажано знати назву та модель, щоб визначити - залізо чи чугун (потрібен залізний)

мій тел 067 33253десять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...