Перейти до змісту

Спасем Файли Разом


u4kuduk

Рекомендовані повідомлення

Ай нід Хелп! Проблема дуже серьозна, що може призвести до дуже небажаних наслідків! Одна надія - згусток бордівського інтелекту!

Пару днів назад скоїлась така трабла:

1. Перша фотка це просто мало бути три серії "Леся+Рома", а тепер це купа якихось матюкливих файлів з дивними назвами, які неможливо ні перейменували ні делнути! Розмір цих файлів був приблизно 200 мб, а тепер показує 500 гб, при ємності диску в 250 ГБ!

2. Друге фото! Половину дуже важливих папок втратили функцію папок( і тепер це просто якісь невідомі файли по пару кб! (Колишні папки "Алеша_Таня, Галя гага Саша......) А мені в край потрібна інформація, що там була!

3. Половину папок тупо затерло!

Віндовз грузиться приблизно 6 хв!

Скористався послугами софтини EasyRecovery! Результату майже ніякого, ті файли які просто счезли якось витягнув, але ще більше роздратувало, з 100 фотографій відкриває лише 10 з них 3 наполовину!

Але саме більше мене цікавить інформація в папках з битими назвами, та фолдерах типу "Алеша_Таня, Галя гага Саша......"

Можливо хтось, колись, за якихось причин з підірваними нервами та хиткою неврівноваженністю подолав проблему, яка була схожа на цю!

Я вам буду дуже вдячний за хочаб невеличкий промінчик в цій чорній великій "Ж"

post-84-1195464185.jpg

post-84-1195466064.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, винту приходит ... черная и большая.

если вирь никакая не буянит.

скорее всего - похороны инфе заказывать надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амінь...

В мене таке на флешці раз сталося, помогло тільки форматування...

Хоча, можливо і є програмки для відновлення файлів після такої трабли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери винт и тащи в Медию, у них вроде б еще делают восстановление на апаратном уровне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похоже на работу вируса...

Враз винт так жосско не посыпется... можно проверить винт на беды, прицепить винт к другому компу проверить на вирусы, тогда будет ясен диагноз...

Ну а восстановление инфы на аппаратном уровне дорого стоит, сам решай готов ли ты платить от 100 уе за свою инфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враз винт так жосско не посыпется...

смотря что сыпется. если файловая таблица?

вы учтите, что там и загрузка винды тормозит. а это больше похоже на вылет винта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, винту приходит ... черная и большая.

если вирь никакая не буянит.

скорее всего - похороны инфе заказывать надо.

Навряд чи! Адже стоїть 3 вінчестера (40гб; 200гб; 250гб) і на всіх трьох є такі биті папки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... тогда попробуй поменять материнку.

или действительно, подключи винты на другом компе и посмотри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери винт и тащи в Медию, у них вроде б еще делают восстановление на апаратном уровне.

Я так розумію, що апаратний рівень це коли посипався девайс і його якимись неможливими для звич. користувача методами наполовину приводять до життя і тоді дістають те що там "Є" а потім викидають саме тіло! Але тут зовсім не так, треба повернути те що зникло і те що спаскудило!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і на всіх трьох є такі биті папки!

на троих винтах ... бери самый маленький и проверяй на вирусы... наверное зверюга там сидит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмммм.... якщо уважніше придивитись на фото, то можна побачити НОД32 зі свіжими базами, але щось мовчить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не вірус (бо є нод), і не вмирає вінт (бо є 3 вінта)...

бачив точно таке 1:1 при неправильному розгоні, коли вивели на нереальну частоту шину pci - ide-контролер почав жорстоко глючити

ще як варіант

а перевір но memtest-ом оперативу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не гонєц за спідом, мені завжди наче хватає і я ніколи не вдавався (свідомо) до експериментів які могли б мені нашкодити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провір Нортон Антивірусом - він мені самий кращий за всіх. Це схоже на вірус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...