Перейти до змісту

Робота в Россії


Galiant

Рекомендовані повідомлення

Працювати на окупантів???

Бізнес не має кордонів. А якщо окупант платить більше, ніж може запропонувати держава??? І робота не пов'язана з окупацією Батьківщини??

І не всі в паРашці окупанти. Є цілком порядні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну как бы оффтоп наверное. (и град минусов в карму)

Похоже как в 38-39, в концлагеря в германию, предлагали работу работать =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працювати на окупантів???

Бізнес не має кордонів. А якщо окупант платить більше, ніж може запропонувати держава??? І робота не пов'язана з окупацією Батьківщини??

І не всі в паРашці окупанти. Є цілком порядні люди.

В загально то все так... але ви хочете сказати, що це є великі гроші, щоб їхати піднімати країну - загарбника?

та і в загальному не діло в грошах... людині. яка поїде туди працювати потрібно жити постійно як на пороховій бочці... і не думаю, що в людських умовах..."наслишані" про такі заробітки...підтримую потрібно забанити такого "працедавця"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300грн за годину це не такі вже шалені кошти, щоб працювати на людей, які тебе планують знищити,ще й перед цим угробити своє здоров*я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхати піднімати країну - загарбника?

Як вам сказати?

В росії ще є заводи Порошенка... Не те, щоб піднімати, хто платить - той замовляє музику.

Не скажу, що це супер заробобітки, є ЗНАЧНО більші.

950 руб/зміна. - це 27 у.о. Н наші кровні гривенники - 310 грн. Якщо помножити на 20 робочих днів - то матимемо, щось близько 6 з гачечком тисяч грн.

Якщо взяти до уваги, що середня ЗП по Волині не сягне і 3000 грн, то мати у 2 рази більше - цілком пристойно.

Але, не уточнено:

- проживання

- харчування

- якісь плюшки-бонуси, у вигляді елементарного душа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це грубо кажучи...за 15 днів...4500 грн., з яких мабуть добру половину буде потрібно витратити на харчування...ціни у них не "дитячі"... і не дай Боже потім на лікування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнес не має кордонів. А якщо окупант платить більше, ніж може запропонувати держава??? І робота не пов'язана з окупацією Батьківщини??

І не всі в паРашці окупанти. Є цілком порядні люди.

То судячи з Вашої логіки, якщо всю Україну забере росія, і збільшить прожитковий мінімум, мін. З.П, та підвисить пенсію в два рази і т.д. то ви б напевне перший побігли і змінили прапор на облдержадміністрації!

П.С. тому і спрацьовує закон що люди заслоговують на ту владу що мають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300грн за годину це не такі вже шалені кошти, щоб працювати на людей, які тебе планують знищити,ще й перед цим угробити своє здоров*я...

Якби платили 300 грн за ГОДИНУ думаю пів Луцька побігло би купляти білети, навіть самі затяті патріоти. А так лише за зміну в 12 годин така оплата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново потрібні люди (15 чоловік) на 1 місяць для роботи на заводі в Россії м. Брянск. Позмінна робота

Бойкот найманцям !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300грн за годину це не такі вже шалені кошти,

За годину - ШАЛЕНІ. Бо 12 годин зміна - місячна ЗП не кожного лучанина.

А за зміну - я он розписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхати піднімати країну - загарбника?

Як вам сказати?

В росії ще є заводи Порошенка... Не те, щоб піднімати, хто платить - той замовляє музику.

Не скажу, що це супер заробобітки, є ЗНАЧНО більші.

950 руб/зміна. - це 27 у.о. Н наші кровні гривенники - 310 грн. Якщо помножити на 20 робочих днів - то матимемо, щось близько 6 з гачечком тисяч грн.

Якщо взяти до уваги, що середня ЗП по Волині не сягне і 3000 грн, то мати у 2 рази більше - цілком пристойно.

Але, не уточнено:

- проживання

- харчування

- якісь плюшки-бонуси, у вигляді елементарного душа.

ви після 12 годин роботи...і думаю як "папа Карло"...не захочете відпочити 1 день? тоді сорі...ви "маленький поні"...без образ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново потрібні люди (15 чоловік) на 1 місяць для роботи на заводі в Россії м. Брянск. Позмінна робота

Бойкот найманцям окупанта !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1, у мене з.п. в Києві була значно вища, і навіть в планах ніколи не думав їхати на підзаробітки у парашку.

на що ти себе оцінюєш - стільки ти і заробляєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То судячи з Вашої логіки, якщо всю Україну забере росія, і збільшить прожитковий мінімум, мін. З.П, та підвисить пенсію в два рази і т.д. то ви б напевне перший побігли і змінили прапор на облдержадміністрації!

Не потрібно перекручувати моїх слів. Якби хотів змінити громадянство - давно змінив би! І давно працював би на орла-мутанта. Я поки що я тут і працюю тут!

Але якщо запропонують в 3 рази більшу ЗП ТАМ, я задумаюся.

Прапор міняти не піду. І нікого не буду підбурювати. Бо це буде мій власний вибір. Особистий.

А от судячи з Вашої логіки - не потрібно купувати нічого німецького, бо фашисти топтали у 43-му неньку Україну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1, у мене з.п. в Києві була значно вища, і навіть в планах ніколи не думав їхати на підзаробітки у парашку.

на що ти себе оцінюєш - стільки ти і заробляєш.

В тебе з/п 300 грн година? в день при 8 годинному робочому дні 2400 грн і 20 робочих днів це 48000 гривень в місяць? Не смішіть мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1, у мене з.п. в Києві була значно вища, і навіть в планах ніколи не думав їхати на підзаробітки у парашку.

на що ти себе оцінюєш - стільки ти і заробляєш.

В тебе з/п 300 грн година? в день при 8 годинному робочому дні 2400 грн і 20 робочих днів це 48000 гривень в місяць? Не смішіть мене.

розмова була не про 300 грн. година...а за зміну...12 годин...відчуваєте різницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300грн за годину це не такі вже шалені кошти, щоб працювати на людей, які тебе планують знищити,ще й перед цим угробити своє здоров*я...

Пост № 9 прочитайте. Якраз про це і говоримо зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yarik1, ну да, забрехався, перепрошую, в мене було за 600грн в добу сидячи в теплоті за монітором попиваючи чайок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви після 12 годин роботи...і думаю як "папа Карло"...не захочете відпочити 1 день? тоді сорі...ви "маленький поні"...без образ...

Перепрошую, але я і к нас не завжди чесних 8 годин працюю, якщо доводиться, то й усі 12. І, як ви кажете, як папа Карло!

У нас на Волині також є позмінна робота по 12 годин, от тільки ЗП там не 25-27 доларів за 12 робочих годин!!!

Внесу ясність.

Моя двоюрідна сестра живе в росії. 3 години їзди електричкою від російської столиці. Так от, вона розказує, що у них на заводі працює ДУЖЕ БАГАТО українців. З сумщини. І отримують вони більше ніж росіяни. Працюють більше, але й отримують біьше. Забезпечені житлом.

Зп щось в районі 1К у.о. Скажу більше! Завод, по виробництву обладнання для "Газпрома". Отака історія, малятка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви любу тему в якій буде написано слово Росія перетворите в політичну ?

Особиста справа кожного їхати чи не їхати працювати за межами України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...