Перейти до змісту

Велосипедисти за мир, щастя, спокій та інше


Рекомендовані повідомлення

І неважливо що це рос соцмережа ! Тоді давайте газом не користуватися - він же російський!!! (це як приклад) .

типова ФСБшна "пропагагда" :(

треба позбавлятися від москальської залежності, тим паче альтернатив море

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І неважливо що це рос соцмережа ! Тоді давайте газом не користуватися - він же російський!!! (це як приклад) .

типова ФСБшна "пропагагда" :(

треба позбавлятися від москальської залежності, тим паче альтернатив море

ахах вышивата )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І неважливо що це рос соцмережа ! Тоді давайте газом не користуватися - він же російський!!! (це як приклад) .

типова ФСБшна "пропагагда" :(

треба позбавлятися від москальської залежності, тим паче альтернатив море

ахах вышивата )

я, я, натюрлих

p.s. доречі, а коли на борду запостили оголошення про цей захід?

а то я взнав вже по закінченню від мами яка "бачила багато велосипедистів в центрі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята это все ваши проблемы. На форуме было две темы про это событие. Одно сделал я так как не было времени даже искать есть ли пахожая тема. Делал за 1 день до начала + в этой теме было создано за 3 дня до начала. Читайте борд господа ))) подписывайтесь на тему, следите за обновлениями. В моей теме кстати уже есть интерьвю с Аверса

А вообще не в обиду Богдану Ищуку но это все было настолько не профессионально что дальше хуже было бы если бы он сам не пришел на свое событие. Авл подключилась в самый последний момент, так как мы щас заняты организацией велодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І неважливо що це рос соцмережа ! Тоді давайте газом не користуватися - він же російський!!! (це як приклад) .

типова ФСБшна "пропагагда" :(

треба позбавлятися від москальської залежності, тим паче альтернатив море

Я так зрозумів тема переходить у поділення людей!!! По вашому Росія значить всі москалі??! І якшо я написав про вк - значить я москаль????!!!!!!!! причому тут фсб пропаганда??!!! Я ніколи не буду ділити нічого не на укр не на рос!!! Для мене всі рівні!!!

І мені дуже не подабається те що Ви написали шо я залежний від москальщини!!! Тому прошу Вас "извинится"!!! Якшо Ви чогось не розумієте в цьому житті - це Ваші проблеми! Тому перед тим як мене чогось позбавляти - подивіться на себе!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. доречі, а коли на борду запостили оголошення про цей захід?

а то я взнав вже по закінченню від мами яка "бачила багато велосипедистів в центрі"

запостили 22 квітня, у той самий день (на декілька годин пізніше), в який і з'явилася інформація про даний захід від Богдана Іщука на його сторінці у вк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. доречі, а коли на борду запостили оголошення про цей захід?

а то я взнав вже по закінченню від мами яка "бачила багато велосипедистів в центрі"

запостили 22 квітня, у той самий день (на декілька годин пізніше), в який і з'явилася інформація про даний захід від Богдана Іщука на його сторінці у вк!

ну тоді я "провтикав", хоча вважаю себе активним користувачем борди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я хз. Як на мене на кожну подію треба створювати окрему тему і в першому повідомленні чітко вказувати що і коли. А ув. starOFF запостив взагалі в такому розділі, куда, наприклад я, взагалі ніколи не захожу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...