Перейти до змісту

куплю деклративне каміння


Рекомендовані повідомлення

для вляштуваня території біля будинку - куплю декоративне каміння , кольорове(біле , червоне ,чорне) бажано мілкої фракції , в любих кількостях- 10,20,100,200кг

пропонуйте будьякі варіанти , самовивіз.

тел 0503784025

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з чорним камінням просто. Чорне каміння замінить щебінь. Біле і червоне-вам потрібно відходи з мармуру чи граніту, або бруківка колота з натуральних порід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суті ? ви щось пропонуєте чи ні ? мені потрібно відходи з мармуру білого або червоного. щебень собі залиште.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натуральними камушками не бавлюсь...В мене все з штучного мармуру чи граніту і НЕ відходи. ЩО конкретно треба? Ви б уточнили...які грані мають бути, розміри камушків і т.д. Відходи з натуральних гранітів, якщо логічно подумати, то беруться з виробництв наприклад пам'ятників. Сідаєте на телефон і обдзвонюэте от і все...

Я можу зробити лише готові вироби типу плит на сходи, а далі береться молоточок і ламай на скільки завгодно частин. Ось Вам конкретно 2 пропозиції по вирішенню проблеми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі згадав, що маю 8-10 парапетів лишніх...робив імітацію італійського мармуру, но...не зовсім вийшло... коричнево-червоні відтінки можу пофотать і скінуть фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...