Перейти до змісту

Чистка ноута від пилу та заміна термопасти)))


viktor111

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Робочий стіл та мої документи це системний диск, справи Ваші погані,відсотків 99 ,що відновити нічого невдастя,надалі зберігайте всю потрібну інформацію на локальних дисках D.E..... і т.д. дивлячись скільки їх у вас на ноті.,вже неодноразово зустрічався з такою проблемою)))просто майстрові який знущався над вашим нотом впадло було дістати жорсткий з нота та підставити його в карман та злити інфу на інший диск, якщо нот невключався,а якщо включався у всьому винні Ви ,потрібно було скопіювати на локальний диск D, і претензій до майстра нема ніяких)))

тю :(

системний? не системний? немає різниці, головне чи були записані "нові" дані зверху по "старих"

манія бити маленький (за об'ємом) фізичний диск на кучу логічних то є погано :( і не рятує :(

2Кориця якщо пробувати діставати дані то краще ноут взагалі не включати зараз, віднести людині яка вміє запускати "унерейз" і молитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно думаєте)))а сервіс таякби непоганий,просто обставини так склалися(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно думаєте)))а сервіс таякби непоганий,просто обставини так склалися(((

а може в них блямба на дверях "за збереження даних фірма відповідальності не несе" :)

там всі накосячили і "девачка" і "сервіс" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фірма в любому випадку "не несе". Тре троха самому піклуватись за збереження своіхї даних. бо тупо перелить вінду за 100грн з дровами і софтом, то одне, а із збереженням фоток, даних, аутлук-акаунтів і т.п. то зовсім інше і вартує інші гроші. Шкода шо люди в нас не розуміють цінності власних же фоток і доків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

системний чи несистемний,щей яка різниця,чи Ви ставите ос на диск де зберігається всі потрібні цінні Вам файли(фото ,відео,музло і т.д.) і можливо Ви його і форматуєте)))я знаю одне на кожному пк повинен бути диск де зберігається вся ціна інфа,,і що мені неговоріть системний,несистемний,фізичний ,логічний, лишати цінні файли на робочому столі ,мої документи це безтолковість. Нетак давно прийшла людина і попросила щось зробити,є нотик з одним розділом диску,з ос w8.1, ліцензійна був купленний в Фокстроті,вінт 750 весь забитий інфою,прцює ну дуже важко,прямо аж задихається.......і що робити в такому випадку, безтолковість людей які ставили туди ос дивує,а ще більше хто його придбав і не створив ще розділи.говорити можна довго а безтолковість наших людей дивує все більше і більше(((

а фірма в любому випадку "не несе". Тре троха самому піклуватись за збереження своіхї даних. бо тупо перелить вінду за 100грн з дровами і софтом, то одне, а із збереженням фоток, даних, аутлук-акаунтів і т.п. то зовсім інше і вартує інші гроші. Шкода шо люди в нас не розуміють цінності власних же фоток і доків.

згідний повністю з вами)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нетак давно прийшла людина і попросила щось зробити,є нотик з одним розділом диску,з ос w8.1, ліцензійна був купленний в Фокстроті,вінт 750 весь забитий інфою,прцює ну дуже важко,прямо аж задихається.......і що робити в такому випадку

Якщо ноут хоч якось та робить і дані всі цілі - то щось зробити проблеми немає абсолютно (якщо для вас це проблема, ну то....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це непроблема аж ніяк,навіть якщо і ноут невмикається ,то знімаєш жорсткий потім вставляєш в карман зливаєш інфу,вставляєш в нот, ставиш ос і робиш все з толком,взагалі шановний я про безтолковість людей говорив ,а не про професійні свої якості,непереживайте вони доволі на непоганому рівні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нетак давно прийшла людина і попросила щось зробити,є нотик з одним розділом диску,з ос w8.1, ліцензійна був купленний в Фокстроті,вінт 750 весь забитий інфою,прцює ну дуже важко,прямо аж задихається.......і що робити в такому випадку

Якщо ноут хоч якось та робить і дані всі цілі - то щось зробити проблеми немає абсолютно (якщо для вас це проблема, ну то....)

щось я не розумію як розбиття 750тки на "5ть" логічних дисків пришвидшить роботу?

а "прям задихається" (як поетично звучить) навряд він через інфу на диску, швидше за все ОЗУ\проц чимсь зайняті, але хто ж на такі дрібниці звертає увагу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нетак давно прийшла людина і попросила щось зробити,є нотик з одним розділом диску,з ос w8.1, ліцензійна був купленний в Фокстроті,вінт 750 весь забитий інфою,прцює ну дуже важко,прямо аж задихається.......і що робити в такому випадку

Якщо ноут хоч якось та робить і дані всі цілі - то щось зробити проблеми немає абсолютно (якщо для вас це проблема, ну то....)

щось я не розумію як розбиття 750тки на "5ть" логічних дисків пришвидшить роботу?

а "прям задихається" (як поетично звучить) навряд він через інфу на диску, швидше за все ОЗУ\проц чимсь зайняті, але хто ж на такі дрібниці звертає увагу....

там потрібно міняти ос,там з процом та оперативкою все впорядки,насамперед в таких випадках дивлюся чи завантажений проц і чим та оператива,і взагалі це недурниці,це найперше на що потрібно звернути увагу,а на рахунок поетичності то дякую)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про безтолковість людей говорив

ну то тоді ви багато виробників ноутів обізвали безтолковими

Бо дуже часто предвстановлена вінда на ноуті йде з одним логічним диском

І повірте, далеко не тупі люди приймають рішення саме так поставляти ноути на ринок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про безтолковість людей говорив

ну то тоді ви багато виробників ноутів обізвали безтолковими

Бо дуже часто предвстановлена вінда на ноуті йде з одним логічним диском

І повірте, далеко не тупі люди приймають рішення саме так поставляти ноути на ринок

я висловив свою думку і вона лишиться такою,мабуть просто привик що повинно бути два або більше розділів,де знаходиться ос та вся потрібна інфа,чи Ви зімною незгідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

а де в луцьку можна купити термопасту ?

потрібен недорогий варіант, для разового використання, вистачить і 1 г., типу як тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...