Перейти до змісту

биті сектори на НДД


Рекомендовані повідомлення

на вінчесторі 2,5 є 2 биті сектори чи можливо щось з ними зробити чи це мусорка?

сектори виявлені через стандартні утиліти віндовса

вікторія зависала при перевірці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HDD Regenerator is a unique program for regeneration of physically damaged hard disk drives. It does not hide bad sectors, it really restores them!

Я навіть не знаю, що на це сказати. Програма, яка відновлює ФІЗИЧНО ПОШКОДЖЕНІ сектори?

Маленькі гномики по сата-кабелю біжать з магнітиками і все поправляють?

Якщо зависала вікторія - це не дуже добре. Спробуй перевірити чимось іншим. Само по собі два беди - не страшно, але, мені здається, там не все так просто.

До речі, вікторією під віндою перевіряв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HDD Regenerator is a unique program for regeneration of physically damaged hard disk drives. It does not hide bad sectors, it really restores them!

Я навіть не знаю, що на це сказати. Програма, яка відновлює ФІЗИЧНО ПОШКОДЖЕНІ сектори?

Маленькі гномики по сата-кабелю біжать з магнітиками і все поправляють?

Якщо зависала вікторія - це не дуже добре. Спробуй перевірити чимось іншим. Само по собі два беди - не страшно, але, мені здається, там не все так просто.

До речі, вікторією під віндою перевіряв?

ну навіть і незнайте далі.

пробувати ніхто не забороняє :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки після пробування і подібних порад вартість відновлення інфи зростає, а ймовірність її дістати прямує до нуля.

Нічого особистого, але набачився всякого і прийшов до єдиного правильного висновку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплений новий вінт, хоча старий за допомогою вікторії почав працювати)) але тепер він став великою влешкою)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але тепер він став великою влешкою)))

1) Вбити на вінті всі розділи.

2) пройтися LLF tool (Low Level format tool ). Тобто відформатувати на низькому рівні. Під DOS є такі проги - працюють коректно.

Зазвичай, навіть віндовою утилітою такою, вдається вибравити 50% таких бедів, (софтових).

Якщо це справжній бед - то він сиплеться - і йому 3,14здєц настає. Вчасно скопіювати важливу інфу на інший, а вінта на магніти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...