Перейти до змісту

Обираємо консоль


Рекомендовані повідомлення

Хочемо подарувати дитині ігрову консоль. Хлопчику 7 років. Не знаємо, яку обрати, тому що зовсім в них не розуміємось. Йому подобається MICROSOFT Xbox 360 250GB+Kinect. Підкажіть, варто таку брати? І взагалі на що звернути увагу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило консоль купляють через ігри які не виходять на ПК, в плані цього рекомендував би звернути увагу на PS 3 or PS4 на яку ну просто більше, і оригінальніші ігри, хоча тут є свої "-" ціна на ігри, якщо це не відлякує то вибір очевидний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony Playstation набагато якісніше зроблена за ХВОХ. Хоча тут на кожен на свій смак обирає. Якщо брати для дитини ,можливо навіть взяти б/у і прошиту, адже я не думаю, що для дитини буде принципово гра в інтернеті. А Ви заощадите гроші на придбані ігор. Sony Playstation 4 дуже дорога зараз, але графіка там крута, але покі прошитих версій немає і прийдеться купляти ігри по -50-100 доларів. І доречі, якщо Ви не маєте нормального телевізора, чи монітора. Не рекомедую її купляти.

Кінект в ХВОХ цікаво буде для дитини, бо там треба рухатися,стрибати, танцюватт, в Sony Playstation є MOVE, але там треба ще докуповувати, додаткові девайси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, варто таку брати?

Брати варто. Сам користуюсь трохи більше трьох років, для дітей - саме то. Жодне інтерактивне кіно на PS3 не замінить відчуттів від махання руками/ногами перед кіннектом. Джойстик пилиться на шкафу, дістаю тільки щоб ввести пароль в parental control, коли MS в черговий раз міняє політики.

По іграм з власного досвіду раджу тільки кіннектовськи речі:

http://en.wikipedia....i/Kinect_Sports - саме перший сезон. Класна штука, багато ігр в одній коробці. Діти грають у все і не надоїдає. Добре те, що ігри там популярні у нас - футбол, волейбол, теніс, бокс і легка атлетика. Є режим Party Play, дуже підходить для домашніх посиденьом у кумівському крузі. Другий сезон цієї гри вже трохи не те.

Kinect™ Joy Ride - відпадні гонки.

Ще танці - одна з величезних переваг кіннекта. Я вибирав собі таке:

http://www.dancecentral.com/ - для початку. Добротна розбивка рухів, хороші схеми, вдала підбірка мелодій і розбивка на групи складності. Діти вчили базові рухи і комбінації саме по цій грі, можна вважати, що це - індивідуальний тренер з танців, в реалі таке дорого коштує. Коли добре розібрались в середньої складності танцях(прогрес видно по тому, як діти танцюють), взяв Just_Dance. Там є прості і складні танці, але щоб розжовувать рухи, то там такого нема - просто береш і танцюєш, тому брав після ДєнсЦентрала. Зате танці більш вільні і рухливі.

Ну, а вже коли того стало замало, то пішли всякі Experience і т.д. Я собі взяв Black Eyed Peas, дружині - Зумбу, дітям підійшли обидві.

Менших дівчат несподівано захолює Kinnectimals і Fantastic Pets. Покатати тигра на радіокерованій машинці і скласти меню для фіолетового єдинорога в рожеву крапинку - це класно навіть для дорослого.

Хлопці рубаються в безкоштовні демки різних східних мордобойств - купляти не треба, там в демо версіях хватає мочилова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fordmustang, а почему вообще решили покупать консоль?

Та дитина дуже хоче, от і вирішили порадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та дитина дуже хоче, от і вирішили порадувати.

Стоп, так ребенок может много чего хотеть, и вы все будете покупать?

Я сам в своем не юном возрасте люблю игры, и с полной уверенностью могу сказать - любая консоль это деньги не ветер!

Соберите нормальный ПК, и купите ребенку гейпад, и пусть играет на здоровье, так пользы от ПК будет всей семье, и игры не нужно покупать за башенные деньги.

Если и вообще смотреть в сторону консолей, тогда только Sony Playstation 4, нет смысла покупать старые модели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та дитина дуже хоче, от і вирішили порадувати.

Стоп, так ребенок может много чего хотеть, и вы все будете покупать?

Я сам в своем не юном возрасте люблю игры, и с полной уверенностью могу сказать - любая консоль это деньги не ветер!

Соберите нормальный ПК, и купите ребенку гейпад, и пусть играет на здоровье, так пользы от ПК будет всей семье, и игры не нужно покупать за башенные деньги.

Если и вообще смотреть в сторону консолей, тогда только Sony Playstation 4, нет смысла покупать старые модели.

Ну а чому б не порадувати малого? Ми ж не кожен день йому такі подарунки робимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а чому б не порадувати малого? Ми ж не кожен день йому такі подарунки робимо.

Да если хотите - дарите, не кто же вам не запрещает. Я просто высказал свое мнение.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...