Перейти до змісту

Підскажіть як поступити


Aleksandr88

Рекомендовані повідомлення

Дорогі форумчани, порадьте що робити! Замовив меблі(три шафки), заплатив завдаток у розмірі 1 000 гривень, повна вартість(1800) прийшов чоловік поміряв зі всіма моїми пропозиціями погоджувався, сказав що треба чекавти місяць, і отже настав той день він привіз меблі під вечір, почав встановлювати, під час установки я замітив сколи на уголках меблів, він сказав що так йому порізали і так має бути, друге - зробив не так як домовлялись на такі розміри шкафчиків, прийшов на другий день і скзав що все переробить, домовились що я тільки купую нову плиту, все вирішили, але через день він сказав що нічого не буде перероблювати і я йому не плачу повну суму, Сказав щоб знайшов когось іншого, щоб мені переробили. В підсумку в мене шкафчикі не тих розмірів і схожі на б.у. Що робити??? Куди звертатись??? Як отримати свої кошти назад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає ніякої письмової домовленості (замовлення) - то складно.

Шукати того чоловіка, вимагати гроші назад. Якщо підприємець - писати заяву в захист прав споживачів на нього. Нехай перевіряють.

Пригрозити, що зробите йому антирекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звонив до нього та він не

бере трубку. щоправда маю відео на якому він обіцяє все переробити забравши меблі.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варшавка, мебельний ряд випадково?

(відсоток рукожопих продавців\посередників\виконавців там шкалить...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні цей не з варшавки, сам робить при мені до нього люди звонили, і замовляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...