Перейти до змісту

Що за фірма "Борей"?


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

Може хтось має інформацію по ПФ "Борей", що на Вахтангова. Чи надійна? В плані працевлаштування туди. Не особисто мені, але дуже треба інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби продаж канцтоварів. Кажуть, що відносно недавно створені. Правда, знайшла оголошення про аналогічну посаду ще з вересневою датою, потім листопад, тепер зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріш всього що то типу впарювати книжки або щось подібне.....не дуже надійний роботодавець, якщо кожен місяць шукає працівника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там восени на співбесіді, краще не витрачати на них часу, продаж книжок, нічників і тому подібного хламу. На запитання чим займаєтесь? , відповідав: - канцелярія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там восени на співбесіді, краще не витрачати на них часу, продаж книжок, нічників і тому подібного хламу. На запитання чим займаєтесь? , відповідав: - канцелярія.

Був і я, було бажання підробити. :_02: Нічого немаю проти того, що людина прагне заробит, але, цілий день "гонитись" по офісам звідки тебе майже копнями виштовхують - не кожному до смаку,мяко кажучи, така робота :_02: . Ось і йде постійний пошук кадрів з приміткою-заробіток 3000-6000 грн. :_02:

Може хтось має інформацію по ПФ "Борей", що на Вахтангова. Чи надійна? В плані працевлаштування туди. Не особисто мені, але дуже треба інформація.

А координати, випадково, не такі? Регіон : Луцьк

Тел. : 29-72-27,

Тел. : 096-174-15-47 :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім. Загалом ясно. що нічого толкового там немає.

Закриваємо темку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...